Kohvikud

Erply muudab kohvi serveerimise veelgi kiiremaks

Eduka kohviku saladus on enamat, kui hea kohv. Isegi linna parima kohviga peate pakkuma parimat võimalikku kogemust, et teie kliendid valiksid teid ka järgmisel korral, kui nad kofeiini ihaldavad.

Kiired tehingud

Teenindage oma liikvel olevaid kliente kiiresti hommikuse kiirustamise ajal. Kombineerige hõlpsasti kasutatav rakendus programmeeritavate puuteekraani klahvidega, et populaarseid esemeid kiiresti üles leida.

Teenige klientide lojaalsus

Veenduge, et teie kliendid teaksid, et hindate neid. Andke neile iga ostu eest püsikliendipunkte.

Meelitage kliente vastupandamatute pakkumistega

Erply müügikampaaniad aitavad teil luua ideaalseid pakkumisi. Looge allahindlusi erinevatele kohvitüüpidele, pakkuge soodustusi hooajalõpu maitsetele või määrake allahindlusi kindlatele kliendigruppidele.

Koguge turundusandmeid

Jäädvustage hõlpsalt kliendiandmeid müügikohas, et jälgida ostukäitumist ja salvestada iga kliendi müügiajalugu. Koguge kontaktteavet, et pakkuda digitaalseid kviitungeid või ainult meili teel edastatavaid pakkumisi.

Jälgige töötajate töötamist ja töötunde

Erply pakub suurepärast võimalust jälgida töötaja töötund. Elimineerib vajaduse paberi peal tundide arvestuse. Töötaja tuleb, registreerib ennast tööle ja peale tööd registreerib välja- Nii lihtne see ongi.

Motiveerige töötajaid

Premeerige oma töötajaid lisa tasudega. Pange paika toodetele või tootegruppidele komisjonitasude määrad. Kuu lõpus saate komisjonitasude aruannete põhjal maksta töötajatele boonuseid.

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM