Erply Berlin Back Office versioon 5.18.0

Uued võimalused:

 1. Lisatud on e-arvete saatmise tugi.
  Lisateavet e-arve toe ja vajalike seadistamise sammude kohta lugege järgnevast abikeskuse artiklist: “E-ARVED ERPLY-s”.
  Praegu on e-arvete funktsioon saadaval vaid Eesti ja Soome regiooni kontodel ning seadistamiseks on vaja Omniva ja/või Maventa kontot.

  Käesoleva Erply versiooniga on lisandunud järgmised võimalused:

  1. Kliendi vormile vasakule külgribale on lisatud uus alajaotus "Arvelduskanalid" ning see sisaldab järgnevaid välju: "E-post", "E-arve", "Meiliaadress e-arvetele", "Operaatori ID", "EDI kood". Märkevälju "E-post" ja "E-arve" saab kasutada selleks, et ära määratleda kliendid, kes sooviksid saada arveid e-posti teel või e-arvena. Käesoleval hetkel on need märkeväljad kasutatavad vaid filtreerimise eesmärgil.
  2. Uus filter "Arvelduskanal" on lisatud klientide ja arvete nimekirja, mis võimaldab filtreerida kliente ja arveid klientide arvelduskanalite järgi.
  3. Uus infoväli "Arvelduskanalid" on lisatud arve vormile. Sellel väljal kuvatakse kliendi jaoks valitud arvelduskanaleid.
  4. Arvetele on lisatud uued staatused:"E-arvena saatmata", "E-arve ootel", "E-arve saadetud", "E-arve saatmine ebaõnnestus".
  5. Uus nupp "E-ARVED" on lisatud tööriistaribale. Nupule klikates avaneb hüpikaken, kus vajutades "Saada valitud" saab linnukestega valitud arved e-arvetena saata Omnivasse või Maventasse. Vajutades nupul "Uuenda staatusi" saab uuendada e-arvena saadetud arvete staatuseid. "Uuenda staatusi" nupp ei võta arvesse linnukestega valitud arveid, vaid uuendab kõigi arvete staatuseid, mis on e-arvena eelnevalt saadetud ning on staatuses "E-arve ootel".
 2. Kui kassatšeki printimine on registreeritud API käsuga "registerReceiptPrint", siis trükitakse sõna KOOPIA (COPY) kassatšeki koopiale.
 3. Konfiguratsiooniparameeter "save_home_store_when_invoice_confirmed" on lisatud, et võimaldada kliendi kodukaupluse automaatne salvestamine müügidokumendi kinnitamise järel.

 4. Actual Reports täiendused:

  1. Saatelehtede kaupa grupeeritud koondarvete väljatrükkidele lisandunud uued väljad: "waybillContactName", "waybillContactEmail", "waybillContactPhone", "waybillContactMobile", "waybillContactFax" and "waybillProjectName"are available.
  2. Tooteparameetrid on nüüd laoliikumiste väljatrükkidel saadaval. (Parameetrid tootekaardil aktiveeritakse eraldi parameetriga)

Täiendused:

 1. Kreeka tõlkeid uuendati.
 2. Libeeria kontodel vahetati “VAT” väli “GST” vastu.
 3. Saab muuta kasutajagrupita kasutajaid (kui kasutajagrupp on kustutatud).
 4. Konto versiooninumbri juurde on lisatud ka “Berlin back office”.
 5. Hansa ekspordi seadetes saab nüüd kasutada müügireskontrot “Tulu teenuste müügist” mitte-laotoodete või teenuste jaoks.
 6. Toote muutmise ajatemplit uuendatakse nüüd ka siis, kui on lisatud, muudetud või kustutatud atribuute selle toote all.

Parandused:

 1. Parandatud: maatriks peatoote informatiivse laohinna muutmisel ei uuenenud variatsioonide informatiivne laohind, kuigi seaded lubasid seda. 
 2. Parandatud: sessioonivõtmega sisselogimine vahetevahel andis veateate. 
 3. Parandatud: vajutades inventuuriaktil “Sisesta ülejäänud toodetele koguseks 0…” või “Sisesta ülejäänud toodetele laokogused…”  ei uuenenud veerus “vahe” olev väärtus, see jäi tühjaks. 
 4. Parandatud: Erply rohkem ei kustuta ülekandega laekumist, kui kasutaja kustutab laekumise, kuid sellega on veel teisigi seotud ülekandega laekumisi. 
 5. Parandatud: kasutajaõiguste all valik “enda lisatud” lubas dokumendi kopeerimist, kuigi see ei olnud lubatud.
 6. Parandatud: müügidokumendi kopeerimisel kopeeriti ka töökäsu link.
 7. Parandatud: viga FIFO laoarvestuses, kui kustutati ostuarve, millel oli ühte toodet kahel real.
 8. Parandatud: eksport Verp’i failis ei kuvatud tihtipeale välja (<nimi/>).

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM