ERPLY Classic Back Office versioon 4.15.0

Täiendused

  1. Tehtud mõningad muudatused maksustatud kinkekaartide toetamiseks (tutvustatud versioonis 4.14). 

    Selleks, et maksustatud kinkekaartide funktsionaalsus töötaks õigesti (oleks võimalik neid müüa ja lunastada kassas ning vaadata aruandeid Erply halduris), peab API teie serveris olema uuendatud versioonile 1.31, ning teie konto versioon peab olema vähemalt Classic back office 4.15 või Berlin back office 5.16.

  2. Kui teie kontole on lisatud parameeter "show_all_products_in_central_purchasing" = 1, siis ostu koondplaneerimise aruande valikul tekivad filtrivalikud: “Kuva kõiki tooteid” ja “Kuva tooteid, mille laoseis põhilaos on suurem kui 0”.

    Märkus: see konfiguratsiooni parameeter muudab ostu koondplaneerimise aruande toimimisviisi. Vaikeseadetega analüüsib ostu koondplaneerimise aruanne teie tootekataloogi ning lisab vaid tooted, mida ta soovitab juurde tellida. Konfiguratsiooni parameetriga "show_all_products_in_central_purchasing" = 1 analüüsi ei toimu ning aruanne kuvab tervet tootekataloogi (uue filtrivalikuga kuvab vaid põhilaos olevaid laoseisuga tooteid), ning te saate tellitavad kogused sisestada käsitsi.

    “Põhiladu” saab määrata Seaded → Üldseadistused lehel. 

  3. “Minu eelistused” alla on lisatud rippmenüü “Kasutajaliides”. Tulevikus loetleb see rippmenüü kättesaadavaid kasutajaliidese valikuid ja võimaldab Erply haldurit isikupärastada.

Parandused

  1. Parandatud: Müük – müügikäive aruandes ei kuvatud müügi käibemaksu veerus väärtuseid ridadel, mis olid negatiivsed. 
Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM