Erply kassa TOP 5 pluginat

Millised on Erply kassa kasutajate lemmikpluginad ehk pistikprogrammid, mida meie kliendid on tänaseks kogu maailmas kõige enam alla laadinud?

1 Täisekraaniga kassasüsteem

See plugin eemaldab teie kassasüsteemi vaates mittevajalikud hallid alad ja võimaldab kasutada rohkem kiirnuppe ning näha rohkem oma tootegruppe põhivaates
Tavavaade:

Pluginaga vaade:

2 Toote ümbernimetamine

See plugin võimaldab teil avatud hinnaga tooteid kassasüsteemis ümber nimetada. Nii saab kauba saajale ja müügidokumentidel näha toote tegelikku nime.

3 Eemalda tooteotsingus variatsioonid

Plugina eesmärk on peita maatriksi variatsioonid kassasüsteemi tooteotsingust. Pärast plugina lubamist kuvab süsteem ainult peamise maatriksi tooteid otsinguribal. See plugin on soovitatav juhul, kui tootekataloog sisaldab palju maatrikstooteid – see aitab kassapidajal tooteid tõhusamalt otsida.
Pluginata vaade:

Pluginaga vaade:

4 Tellimuse kustutamine

See plugin võimaldab kassas kustutada müügitellimusi nupust „Pick-up order”. See on superkasulik pistikprogramm ettevõtetele, kellel on palju tellimusi ja eriti siis, kui tellimusi on mitu korda kuus.

5 Toodete mahakandmise nupp

See plugin võimaldab kasutajal tooteid maha kanda otse kassasüsteemist (selle asemel, et kanda tooteid maha kassasüsteemis aktiivselt kasutatavast laost).

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM