Erply minifrantsiis – mis see on ja kellele see sobib?

Minifrantsiis on hea võimalus ettevõtjale, kes soovib näiteks premeerida või motiveerida oma meeskonna tublit töötajat. Aga seda võimalust tasub kaaluda ka siis, kui on soov ettevõttes riske hajutada. Sisuliselt tähendab see võimalust luua oma ettevõtte alla eraldi ladu, kus tegutseb teie kaubamärgi all teie valitud partner.
Minifrantsiis võiks tulla kõne alla juhul, kui mõnel teie töötajal on eriti head tulemused ning kui teile näib, et tal hakkab motivatsioon kaduma. Selleks, et ennetada tema äraminekut ja seda, et temast teile konkurent saab, võib olla just kõige õigem samm sõlmida temaga partnerlusleping – seda võib nimetada ka minifrantsiisiks.
Nii nagu tavalise frantsiisi puhul, tegutseb ka minifrantsiisi võtja katusbrändi all, kuid frantsiisivõtjana on tal palgatöötajaga võrreldes vabamad käed.

Kuidas erineb minifrantsiis tavalisest frantsiisist?

tavaline frantsiis minifrantsiis
suurem investeering väiksem (või 0 sissemaksega) investeering
müügiõigused suuremale piirkonnale väiksemad müügiõigused
kaubamärgi kasutamine omaette kaubamärgi kasutamine koostöös
ärimudeli kasutamine omaette ärimudeli kasutamine koostöös
frantsiisivõtjal ja -andjal eraldi kontod frantsiisivõtjal sama konto
raamatupidamine eraldi raamatupidamine ühine

 

Kellele minifrantsiis sobib?

Kindlasti ei sobi minifrantsiisi mudel igale ettevõttele, aga paljud võiksid seda kaaluda. Näiteks ilusalongid, kus teenindajal on oluline tunda,  et iga külastaja on just tema klient, mitte firma oma. Teenindussektoris saab minifrantsiisi võtja rohkem keskenduda oma klientuuri loomisele ja hoidmisele, ettevõttel aga on võimalik suuremat rõhku panna turundustegevusele ja koolitustele.
Minifrantsiisil on veel üks väga oluline pluss. See pakub leevendust tööjõuprobleemile, sest sellisest partnerlussuhtest ei astuta kergekäeliselt välja: inimestel on suurem huvi firmas toimuva vastu, sest see on ka nende äri.
 

Kuidas minifrantsiisiga alustada?

Erply kliendina on teil minifrantsiisi käivitamine eriti lihtne. Selleks võtke meiega ühendust ja me saame lisada teie kontole vastava parameetri.
Seejärel saate juba ise seadistada uue lao ja täita oma konto alt kõik vastavad väljad (ettevõtte nimi, registreerimisnumber, käibemaksukohustuslase number jm), mis trükitakse edaspidi kassatšekkidele ja arvetele.

Edaspidi kuvatakse need andmed ka arve standardväljatrüki jalusesse:

 
Selle parameetri rakendamine on tasuline ning hind sõltub kliendi suurusest. Kui teile  on oluline ettevõtte sujuv töö ning meeskond, kes armastab väljakutseid ja tahab palju saavutada, siis kaaluge kindlasti minifrantsiisi võimalust.
Helistage meile juba täna.

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM