Erply pluginate TOP 5

Millised on Erply majandustarkvara kasutajate seas praegu kõige populaarsemad pluginad ehk pistikprogrammid ja miks need kasutajale olulised on?

1 Maatrikstoodete dimensioonide eksport

Miks see oluline on?
Plugin näitab ära kõik maatrikstoodete variatsioonid, variatsioonide nimed, peatoote nime ja dimensiooni väärtused. Lisaks maatrikstoodetele võimaldab see eksportida ka laoseisu, laohindu ja hinnakirjasid.
Tänu sellele pluginale on maatrikstoodete muudatuste tegemine läbi impordi oluliselt mugavam: teed ekspordi, lisad näiteks peatootele nimetuse ning impordid tagasi. Enam ei pea seda käsitööna tegema, vaid saab kiirelt ja mugavalt teha muudatuse suuremale hulgale toodetele. Kõik kohustuslikud väljad, sh dimensioonid ja viide peatootele, on juba failis olemas.
Ja kui märkida “ära lisa uusi tooteid, ainult uuenda olemasolevaid”, siis ei ole ka eksimisvõimalust, et näpuvea või kogemata lisatud tühiku tõttu lisatakse uus toode. Impordi raport näitab hiljem täpselt ära, millised tooted uuendati ja millised jäeti vahele.
Vaata, kuidas see töötab

2 Realisatsiooniladude funktsionaalsus

Miks see oluline on?
See plugin annab palju mugavama võimaluse hallata oma kaupa partneri juures. Seda saab teha otse laost lattu liikumisega, aga võib kasutada ka laovarude täiendamise aruannet ning koostada selle alusel laoliikumise tellimus.
Kui varem anti kaupa välja saatelehega ja iga kuu lõpus tuli kõik saatelehed kokku korjata ja arveks pöörata, ning seejärel välja võtta need, mida tegelikult arveldada ei soovita, siis nüüd on see kõik palju lihtsam. Nüüd saab ise kogu aeg silma peal hoida, sest tegevus on viidud eraldi lao alla. Saate võtta aruandeid, näha, millised tooted on otsas, millised on realisatsioonilattu saadetud kogused, täiendada tellimusi ja laoliikumisi, teha kliendile väljatrükke müügihindadega ning jälgida kliendi müügiaruannete põhjal laomüüki.
Plugin on oluline ka kontrolli mõttes. Kui juhtub, et unustad mingi saatelehe kuskil märkimata, siis see võibki kaotsi minna – eriti kui sul on saatelehti hulgi, siis ei jõuagi neid enam jälgida. Kui aga kaupa liigutatakse ladude vahel, siis on suurem tõenäosus, et kõik välja saadetud kaup partneriga ka arveldatud saab.
Vaata, kuidas see töötab

3 Kliendi lisamine Äriregistri liidese kaudu

Miks see oluline on?
Argument nr 1 on andmekvaliteet. Just see on oluline põhjus, miks tuleks Äriregistri liidest kasutada. See on mugav tööriist ettevõtte kirjeldamiseks: selle kaudu jõuavad otsitava nimega seotud ettevõtted Erply keskkonda paari hiireklikiga, ning kliendil on kohe olemas eeltäidetud lahtrid Äriregistri koodi, käibemaksuregistri koodi, firma nime ja aadressiga.
Selle pluginaga on oluliselt väiksem võimalus, et keegi unustab kliendikaardile märkida olulised väljad, või kui kogemata kirjutatakse ettevõtte nimi valesti. Kaovad ära olukorrad, kus kliendibaasis oli ühe ettevõtte jaoks kolm erinevat kirjapilti.
Vaata, kuidas see töötab

4 Klientide ühendamine

Miks see oluline on?
See on tähtis tööriist, et ennetada vigu. Kui avastate, et teie süsteemis on ühele kliendile loodud mitu kliendikaarti, siis selle pluginaga saate need kiiresti ja mugavalt üheks kokku liita. Kahte kliendikaarti käsitsi kokku viies on oht kopeerida või sisestada midagi valesti, samuti jääb võimalus, et kustutatakse ära kliendikaart, mis oli plaanis alles jätta. Klientide ühendamise plugin jätab selle vaeva ära ja info ei lähe kaduma.
Klienti käsitsi süsteemi lisades hoiatab Erply, kui sama nimega klient on juba olemas. Nii saab kaupleja üle kontrollida, kas tegemist on sama isikuga või nimekaimuga.
Vaata, kuidas see töötab

5 Kasutajapõhine vaikimisi ladu

Miks see oluline on?
See tööriist on oluline vigade vältimiseks eriti juhul, kui töötajal on vaja erinevate rollide täitmiseks vaja ligi pääseda erinevatele ladudele. Selleks, et töötaja ei teeks kogemata müüki vale lao alt, on hea märkida see ladu vaikimisi kasutajakaardile – siis saab kindel olla, et kogu müük läheb õige lao alla. See plugin sündis just ühe kliendi soovil: tema ettevõttes oli probleem sellega, et töötaja tegi pool päeva müüki vale lao alt. Ja seda ei juhtunud vaid üks kord… Lihtsam on kasutada vaikimisi lao pluginat, kui kulutada tohutult aega vigade parandusele ja sellega kaasnevale segadusele. Sest valesti märgitud lao vahetamine ei käi dokumendil niisama lihtsalt.
Plugin lisab töötaja vormile välja “vaikimisi ladu”. Vaikimisi ladu valitakse vaikimisi arvete tegemisel. Kui vaikeladu ei ole töötaja vormis valitud, valitakse selle asemel esimesena asukohtade tabelis loetletud ladu.
Kuidas see töötab?

Töötajal avaneb lisaväli ning programm pakub ise lao välja:

 

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM