Erply uus aasta algab suurepäraste sõnumitega

Meil on 2019. aasta alguses mitu head uudist. Äsja saime valmis oma iseteeninduskassa ja ka oma uue, mobiilsete maksete toega mobiilikassa. Mõlemat esitleme me ka jaanuari keskel New Yorgis toimuval maailma suurimal jaekaubanduse tarkvaralahenduste messil.
Erply nutikassa (nagu ka kogu Erply tarkvara) on eriti turvaline ja töökindel, sest põhineb pilvetehnoloogial. Praegu on arendamisel ka kassa offline-võimekus.
Vaata lähemalt, kuidas töötab meie iseteeninduskassa
Siit aga näed, milline on meie mobiilikassa

Mobiilikassal on esialgu vaid iOSi tugi, kuid kohe on lisandumas ka Androidi-põhine kassa. Mõlemad kassasüsteemid on kättesaadavad jaanuari lõpust. Küsi juba täna Erplyst uut iseteeninduskassat ja mobiilikassat!

Uue iseteeninduskassa ja m-kassa proovimiseks avab Erply New Yorgis toimuval NRF 2019 messil oma boksis tasuta kommide poe, kus kolme messipäeva jooksul läheb jagamisele 5000 pakki maiustusi.

Lisaks messil osalemisele korraldab Erply tiim oma uues, Manhattani südames asuvas kontoris hulga töötubasid, kus saab küsimustele vastuseid ja ise lähemalt uurida kõiki lahendusi.
Kui oled 13.–15. jaanuaril New Yorgis, siis astu läbi nii Javits Center’is peetavalt NRFi messilt (leiad meid boksist 350, mis asub otse 1. lava kõrval) kui ka meie uuest kontorist, mis asub aadressil 302 West 37th Street, 6. korrus. Töötoas osalemiseks lepi meiega eelnevalt kohtumine kokku.

Messi korraldaja NRF ehk National Retail Federation on maailma suurim jaekaubandusega seotud ettevõtete ühendus, millel on üle 18 000 liikme – kauplused, müüjad, teenusepakkujad ning tehnoogia- ja tarkvaraloojad. Tänavusel messil on kohal üle 37 000 osaleja ligi 100 riigist. Messi kolme toimumispäeva jooksul, 13.–15. jaanuaril, saab lisaks väljapanekutele osaleda veel konverentsidel, töötubades ja kohtumistel ning toimuvat kajastavad kohapeal kõik suuremad meediakanalid.

Erply osaleb NRFi suurmessil viiendat aastat järjest. Selle aasta ürituse märksõnadeks on näiteks jaeäri tehnoloogilised uuendused, omnikanali-kaubandus ja muutunud tarbijakäitumine. Suurema tiimiga on tänavusel messil kohal näiteks Apple, Amazon, Gap, H&M, Ikea, Levi Strauss & Co, Macy’s, Nike, Nordstrom, Ralph Lauren, Target, Home Depot ja Walt Disney Parks and Resorts Merchandise.

Photo: Erply’s new office on 37th Street in Manhattan, NY.

Erply uus kontor New Yorgis Manhattanil 37. tänaval.

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM