Ettevõttest

Erply sai alguse auhinnatud iduettevõtete konkursil aastal 2009 – sellest ka meie nimi ERPly! Ametlikult asutati Erply aastal 2010. Alates ettevõtte loomisest on Erply loonud erineva suurusega ettevõtete jaoks B2B-kohandusi, mille tulemuseks on väga põhjalik laohaldus platvorm. Tänaseks oleme kasvanud edukaks ettevõtteks, mis töötleb miljardeid tehinguid aastas ja toetab üle 100 000 kaupluse maailmas ning seda enam kui 15 erinevas keeles.

Erply pilvepõhine täisfunktsionaalne müügikoha lahendus on aidanud meil saada tunnustatud liidriks jaemüügi valdkonnas. Erply POS teenindab suuri ja väikeseid jaemüüjaid ning oleme tuntud oma:

Paindlikkus on alati olnud Erply üks põhiomadus ja meie teadmised kohandatud lahenduste loomisel pärinevad meie veteran-arendajate meeskonnalt, kellel on aastatepikkune kogemus spetsialiseeritud ärilahenduste loomisel.

Me püüame seada POS-i paindlikkusele kõrgeimad võimalikud standardid ja seda tehes muudame jaemüügimaastiku väga isikupäraseks.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele järjepidevat ja parimat müügikogemust ning oleme astunud mitmeid samme Erply täiustamiseks. Sealhulgas serverite tsentraliseerimist, POS värskenduste automatiseerimist ja hoolduskulude minimaliseerimist.

Erply alustas eesmärgiga luua kohandatud laohalduse lahendusi ja on kiiresti kasvanud täielikult kohandatavaks jaemüügi kassa- ja laohaldusplatvormiks. Kliendid kasutavad peale kassa Erply laohaldust, et suurendada oma äritegevust müügi optimiseerimise, inventaari haldamise, töötajate juhtimise ja CRM-i loomise kaudu.

Meie töökad meeskonnad töötavad alati selle nimel, et Erplyt täiustada, värskendades nii meie kasvavat POS-funktsioonide loendit kui ka meie jaemüügilahendust käivitavat riistvara. Kuna meie kontorid on üle maailma, püüame pidevalt oma meeskonda Erplys kasvatada. Suurem osa meie arendusmeeskonnast asub tehnikateadlikus Tallinnas ja meie peakontor asub New York’i südames

Mission

Püüame Erplys välja töötada parimaid võimalikke tarkvara tööriistu igas suuruses jaekaubandusettevõtetele.

Vision

Saada ülemaailmseks jaemüügitehnoloogia liidriks ja olla iga jaemüügiettevõtte esimene valik nutikate ja tõhusate tarkvaralahenduste vallas.

“Meie jaoks on kõige olulisem aidata jaemüüjatel ellu jääda ja olla edukad. Kui meie kliendid on edukad, oleme edukad ka meie.”

— Kris Hiiemaa, CEO

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM