Digitaliseerige oma inventuur

Kasutage mobiilset rakendust või skännerit inventuuri teostamisel. Skäneerides toote EAN koodi, leiab Erply skäneeritud toote kiiresti üles ja lisab toote inventuuri aktile, sisestatud koguses. Ei jõudnud kõike ühe päevaga? Salvestage akt ja jätkake homme!

Efektiivne ja lihtne inventuuri haldamine

Kuidas rakendada paberivaba inventuuri?

Kõik firma omanikud soovivad teada, palju kaupa neil hetkel on. Korralik ja regulaarne inventuur hoiab ära situatsiooni, kus klient näeb e-poes, et kohapeal on toode olemas, aga tegelikkuses on hoopis kaks puudu. Inventuuri käigus saate laokoguseid parandada, aga inventuur ei pea olema aeganõudev protsess.

Enam pole vaja printida akti välja, märkida koguseid paberile ja seejärel arvutisse. Kasutades Erply inventuuri äppi Stocktake, saavad töötajad mobiilselt inventuure läbi viia, skäneerides koodi või sisestades see käsitsi. Salvestatud kogused tulevad koheselt Teile ka laopoolel olevale aktile. Pakume võimalust sooritada inventuuri ka andmekogujaga.

Erplyga ei pea muretsema ületundide pärast, mis tavaliselt tekivad inventuuridega. Erply võimaldab inventuuri teostada tootegrupi, seeria, kaubamärgi, hankija ja lao põhiselt. Ei jõudnud täna? Salvestage akt ja jätkake homme sealt, kus pooleli jäite.

Võimalused

Stocktake rakendus

Loendage tooteid võrguühenduseta
Kõik loodud dokumendid Stocktake äpis salvestatakse kohapeal, mis võimaldab teil rakendusele võrguühenduseta juurdepääsu.

Automaatne töötlemine
Ühildub mis tahes lao töövooga: laoseisud on alati ajakohased ja mitu töötajat saavad korraga tegeleda ühe laoseisuga.

Smart Scan ajalugu
Paberivaba lahendus, kus pääsete hõlpsalt juurde oma erinevatele skännimisajaloo toimingutele ja logideleLow-stock notifications

Visuaalsed ja helivihjed parandavad skannimise kiirust, samas kui vähese laoseisu märguanded tagavad, et teie laoseisud ei jõua kunagi nulli.

Kiirendage oma inventuuri

Inventuuri ja laokoguste täiendamise protsess

Kontrollige kiiresti, kas mõni kaup on puudu.
Muutke lao- ja laoseisuprotsesse sujuvamaks, kasutades loendustooteid võrguühenduseta, ja sünkroonige oma andmed erinevate kaupluste asukohtadega.

Kontrollige, kas on olnud ülejääki või kahjumit.
Muutke kauba kogust pärast selle skäneerimist ja see sünkroonitakse teie Erply kontoga.

Koostage bilanss lihtsalt.
Intuitiivne skännimise ajalugu, mis aitab teil loetleda kõik loendatud üksused ja kogub kogusummasid.

Laoseisu jälgimine

Jälgige kogu oma laoseisu paremini

Võimaldage oma laomeeskonnal käsitleda mitut tellimust veavabas keskkonnas. Igas suuruses ettevõtetele mõeldud inventuurirakendus aitab jaemüüjatel laoseisu digitaliseerida ning muuta seda lihtsamaks ja täpsemaks.

Liigne varu
Enne kauba tellimist tehke alati inventuur: loendage või hinnake oma toodete kogust. Kõikide kaupade müügihindade fikseerimine ja kogu laoväärtuse arvutamine ei ole lihtne ülesanne, kuid meie inventuurirakenduse kasutamine aitab protsessi kiirendada.

Inventuuri protsess

Toodet skänneerides lisab Erply selle automaatselt inventuuri aktile. Pole triipkoodi? Olge mureta, tooteid saab väga lihtsasti ka nime järgi otsida!

Viige läbi osalised inventuurid, kui täielikud saadetised pole saadaval, või alustage kiiresti varude ülekandmist kaupluste asukohtade vahel.

Peale inventuuri saate vabalt vaadata ja kontrollida oma töötajate loodud kirjeid ning hiljem need salvestada. Salvestades ja inventuuri kinnitades muudab programm inventuuri koguste järgi tootekoguseid programmi laos.

Hiljem saate laomoodulist vaadata täpselt inventuuri tulemusi ja neid võrrelda eelnevatega.

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad