Digitaliseerige inventuur

Kasutage mobiilset rakendust või skännerit inventuuri teostamisel. Skäneerides toote EAN koodi leiab Erply skäneeritud toote kiiresti üles ja lisab toote inventuuri aktile, sisestatud koguses. Ei jõudnud kõike ühe päevaga? Salvestage akt ja jätkake homme.

Kasutage efektiivseks ja lihtsaks inventuuri haldamiseks

Kuidas rakendada paberivaba inventuuri?

Kõik firma omanikud soovivad teada, palju kaupa neil hetkel on. Korralik ja regulaarne inventuur hoiab ära situatsiooni, kus klient näeb e-poes, et kohapeal on toode olemas, aga tegelikkuses tuleb välja, et hoopis kaks on puudu. Inventuuri käigus saate laokogused parandada, aga inventuur ei pea olema aeganõudev protsess.

Enam pole vaja printida akti välja, märkida kogused paberile ja seejärel kogused arvutisse. Kasutades Erply inventuuri äppi Stocktake, saavad töötajad mobiilselt inventuure läbiviia, kas skäneerides koodi või kirjutades koodi käsitsi. Salvestatud kogused tulevad koheselt teile ka laopoolel olevale aktile. Pakume võimalust sooritada inventuuri ka andmekogujaga.

Erplyga ei pea muretsema ületundide pärast, mis tavaliselt tekivad inventuuridega. Erply võimaldab inventuuri teostada tootegrupi, seeria, kaubamärgi, hankija ja lao põhiselt. Ei jõudnud täna? Salvestage akt ja jätkake homme, kus pooleli jäite.

 

Võimalused

Halda laoseisu

Vaadake paremini kogu oma laoseisu

Võimaldage oma laomeeskonnal käsitleda mitut tellimust veavabas keskkonnas. Igas suuruse ettevõtetele mõeldud inventuurirakendus aitab jaemüüjatel laoseisu digitaliseerida ning muuta see lihtsamaks ja täpsemaks.

Inventuur

Digitaliseerige oma inventuuri protsess

Skäneerige toode või otsige toode käsitsi andmebaasist.

Erply lisab loetud toote automaatselt inventuuri aktile.

Salvestage, avage uuesti või täitke kõik inventuurid.

Uuendage tootekoguseid.

Liigne varu

Teie jaoks sobiv varude tase

Enne kauba tellimist teete alati inventuuri: mõõdate või hindate suhkru kilode arvu, kohvi tegelikku kogust või loendate teepakke. Kõikide kaupade müügihindade fikseerimine ja kogu laoväärtuse arvutamine ei ole lihtne ülesanne. Kuid ülevaaterakenduse kasutamine võib protsessi hõlbustada.

Kuidas automatiseerida oma inventuuriprotsessi?

Esmalt laadige alla Google Play poe või App Store’ist stocktake rakendus ja sünkroonige oma Erply kontoga, logides rakendusse sisse Erply tunnustega. Looge uus füüsiline inventuur asukoha ja kaubamärgi/tooterühma järgi. Teiseks skänneerige oma toote vöötkood BlueToothi skänneri, mobiili abil või otsige tooteid käsitsi kataloogist. Lõpuks saate teada, kas skännimine õnnestus või mitte, ja jagage oma laoseisu erinevate kaupluste asukohtade vahel.

Kiirendage oma inventuuri

Kiirendage oma inevntuuri ja laokoguste täiendamise protsessi

Kontrollige kiiresti, kas mõni kaup on puudu.

Muutke lao- ja laoseisuprotsesse sujuvamaks, kasutades loendustooteid võrguühenduseta, ja sünkroonige oma andmed erinevate kaupluste asukohtadega.

Kontrollige, kas on olnud ülejääki või kahjumit.

Muutke kauba kogust pärast selle skäneerimist ja see sünkroonitakse teie Erply kontoga.

Koostage bilanss lihtsalt.

Intuitiivne skännimise ajalugu, mis aitab teil loetleda kõik loendatud üksused ja kogub kogusummasid

Inventuur paari klikiga

Viige läbi osalised inventuurid, kui täielikud saadetised pole saadaval, või alustage kiiresti varude ülekandmist kaupluste asukohtade vahel

Loendage tooteid võrguühenduseta

Kõik loodud dokumendid Stocktake äpis salvestatakse kohapeal, mis võimaldab teil rakendusele võrguühenduseta juurdepääsu.

Automaatne töötlemine

Ühildub mis tahes lao töövooga: laoseisud on alati ajakohased ja mitu töötajat saavad korraga tegeleda ühe laoseisuga.

Smart Scan ajalugu

Paberivaba lahendus, kus pääsete hõlpsalt juurde oma erinevatele skännimisajaloo toimingutele ja logideleLow-stock notifications

Visuaalsed ja helivihjed parandavad skannimise kiirust, samas kui vähese laoseisu märguanded tagavad, et teie laoseisud ei jõua kunagi nulli.

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad