Jaemüügitarkvara 4 asendamatut liidestust

Kui plaanite oma jaemüügiäri kõrgele lennutada, siis vajate paari kaaspilooti veebipõhiste tarkvaralahenduste näol. Järgnevalt viskame pilgu mõningatele olulisematele äriplatvormidele. Lisaks jagame esmakordsetele ostjatele soovitusi selle kohta, milline tarkvara võiks igas kategoorias neile turvalist ja jätkusuutlikku lahendust pakkuda.

Jaemüügiäride omanikud, kinnitage turvavööd ja laske tooliseljad üles, alustame õhkutõusu.

 

Erply integratsioon

1.Meiliturundus

Kui olete loonud endale kliendibaasi, siis ei ole just saladus, et soovite a) oma klientidega kontakti hoida ja b) oma äri edendamiseks nende arvu kasvatada. Mõlemat aitavad teil täita automatiseeritud meilikampaaniad. Hea e-maili tarkvara aitab teil luua tüüpiliste e-kirjade mallid ja suhelda oma klientidega, et püüda nende tähelepanu ning hoida teid ja teie tooteid pidevalt nende vaateväljas. Veelgi parem e-posti tarkvara annab teile tööriistad, millega jõuda uute klientideni, lisada sujuvalt nad oma postiloendi nimekirja ja tekitada huvi teie ettevõtte vastu laiemalt.

Meilitarkvara kindel valik: MailChimp

PCMag.com 2017. aasta e-posti tarkvarade võrdluses märgiti MailChimp ära kui toimetuse valik. Samuti on nende nimi tuttav kindlasti paljudele netisaadete kuulajatele (nende reklaam jooksis pidevalt tuntud netisaates Serial). MailChimp on populaarne ja tõhus meiliplatvorm, mis teeb teie elu palju lihtsamaks. Tarkvara, mis töötab enda sõnul nagu teie „teine aju”, teeb teie eest ära kõik mahukama mehhaanilise töö turunduses ning jätab teile rohkem aega ja energiat, mida saate pühendada n.ö suurele pildile mõtlemiseks. Tarkvara pakutavate töövahendite hulgas on ammendav valik e-kirjade malle, rohkelt analüütikavõimalusi, sotsiaalmeedia reklaamikanalite kasutusvõimalus ning täpne kliendinimekirjade segmenteerimine postiloendis (saadaval MailChimp Pro kasutajatele).

2. E-kaubandus

Kui teil ei ole füüsilist poodi või kui loodate laieneda rahvusvahelisse ärisse, vajate vältimatult platvormi e-kaubanduse jaoks. 2016. aastal raporteeris Entrepreneur, et 64 protsenti USA väikeettevõtetest pakuvad klientidele enda äri kohta infot kas oma kodulehel või mujal internetis, sotsiaalmeediast eraldi ning nende üldisest ärimudelist sõltumata. See on selge märk sellest, et nad üritavad jõuda nende üle 80 protsendi ameeriklasteni, kes enne ostu sooritamist otsivad infot veebist. 2017. aasta oktoobris kuulutas The Economist samuti, et e-kaubandust, mis praegu hõlmab 10 protsenti USA tarbijaturust, ootab lähiaastatel „suur kasv”. Jaemüügiäri omanikule peaks asi selge olema: teil on vaja e-poodi, kus teie kaup on visuaalselt efektselt esitletud ja kus müügitulu kasvatavad arvutit või nutitelefoni eelistavad kliendid.

E-kaubanduse tarkvara kindel valik: Shopify

E-kaubanduse hiiglane Shopify, mis pakub rikkalikult interaktiivseid töövahendeid, on kuldstandard veebimüügi lahenduste hulgas. E-poe puhul on teil võimalik ise määrata selle kujundus, koostada toodete nimekiri (toodete arv ei ole piiratud ning nende haldamine on imelihtne) ning hallata tehinguid klientidega. Shopify’l, mida eelistab üle 500 000 ettevõtte üle maailma, on ka suurepärane rakenduste pood. 2016. aasta seisuga pakutakse seal üle 1000 erineva rakenduse, millest võib teile kasu olla kliendibaasi haldamisel,  kodulehe optimeerimisel (SEO), lojaalsematele klientidele soodustuste loomisel…ja kõige muu juures, mis sinna vahele jääb.

3. Pakivedu

Kui te just ei plaani oma äri ajada digitaalsete kaupade turul, kus füüsiliselt ei vaheta omanikku ükski ese, siis on rohkem kui tõenäoline, et teie ettevõte peab igapäevaselt korraldama pakkide punktist A punkti B toimetamist. Kui teie kaupade müügimahud on vähegi märkimisväärsemad, peate investeerima lahendusse, mis aitab teil automatiseerida tellimuste täitmist ja kauba klientideni toimetamist. Lisaks, kui te olete saanud oma e-poe tööle, siis on teil vaja tööriista, mis seoks sissetulevad tellimused väljaminevate toodetega ja ühendaks teie müügikanalid pakiveoteenustega. Seda aitab teil teha pakiveo tarkvara. Hiljuti Pitney Bowes’i poolt rahastatud ja Forbes Insights’i jaoks tehtud uuringus leiti, et igapäevase pakiveoga seonduvate väljakutsetega tullakse tänapäeval efektiivselt toime ainult siis, kui ettevõttel on olemas „strateegia, mis hõlmab endas tööprotsesside automatiseerimist ja erinevaid kullereid…ning lisaks koostööd usaldusväärse pakiveo teenuse osutajaga.” Mida see tähendab? Seda, et ilma pakiveo platvormita te hakkama ei saa.

Pakiveo tarkvara kindel valik: ShipStation

SoftwareSuggest on ShipStation’ i ära nimetanud 2017. aasta USA parima pakiveo tarkvara hulgas. ShipStation’it on võimalik ühendada suure arvu erinevate e-kaubanduse ja kullerteenuse platvormidega (ehk et teil on võimalik korraga kasutada rohkem kui ühte e-poodi ja kullerit). Niiviisi toimib ta teie toodete saadikuna, kes ka teie kauba turvaliselt teie kliendi ukse taha toimetab. Tarkvara võimaldab saata automaatselt e-kirju erinevate sündmuste kinnituseks, kliendil jälgida kauba teekonda temani ning trükkida silte pakkidele kliendiinfo alusel.

4. Raamatupidamine

Teie ettevõtte kordaminekutes võivad küll mängida rolli teie head suhtlusoskused, kuid lõppude lõpuks sõltub teie äri edu kõige rohkem rahaasjadest. Teisisõnu, kui soovite, et teie äri õitseks, peavad teie ettevõtte finantsid olema korras. (Tundub ehk ilmselgena, aga väärib välja ütlemist.)

Olete mures, et teie raamatupidamisoskused on nigelad või et raamatupidamine võtab ära liiga suure osa teie väärtuslikust ajast? Pole põhjust. Appi tuleb raamatupidamistarkvara. Korralik veebipõhine raamatupidamisteenus katab ära kõik teie ettevõtte rahaasjadega seonduva, laoseisu aruannetest palgaarvestuse ja erinevate tabeliteni. Ning mis on seejuures kõige parem osa? Enamasti kasutatakse raamatupidamistarkvaras „intuitiivset” (siit ka järgnevalt tutvustatava tarkvara nimi) kasutajaliidest, mis on inimkeeles ja mida suudate hõlpsasti kasutada ka siis, kui matemaatikast muidu suurt ei jaga.

Raamatupidamistarkvara kindel valik: Intuit QuickBooks

QuickBooks paneb rõhuasetuse säästetud ajale ja rahale. Ta on tubli valik ükskõik millisele raamatupidamistarkvara otsivale ettevõttele, omades ka väga elegantset online-kasutajapaneeli. QuickBooks oli PCMag.com 2017. aasta toimetuse valik väikeettevõtete raamatupidamistarkvara kategoorias hindega „suurepärane”, mida põhjendati tarkvara „sügavuse, paindlikkuse ja laiendatavusega”. Tarkvaraga aitavad teil tutvust teha videojuhised ja live– webinarid. Kui tunnete end piisavalt kindlalt, saate oma QuickBooks konto sünkroniseerida pangaga, hoida pidevalt silma peal müügikäibel ja mahaarvamistel, vormistada arveid ja teha makseid minimaalse vaevaga.

Jällegi, eeltoodu on vaid väga väike valik tarkvaralahendustest, mida vajate digiajastu jaemüügiäris. Kuid alustuseks on see hea küll. Kirjeldatud tarkvarad aitavad teil efektiivselt korraldada oma tegevusi, laomajandust ja kliendisuhtlust, mille tulemusena ei ole suurem majanduslik edu teile enam sugugi kättesaamatu.

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM