Rakendused

Ülevaate rakendus

Erply Dashboard app ehk ülevaate rakendus annab Teile võimaluse jälgida oma ettevõtte müügistatistikat igalt poolt, ilma arvutit vajamata!

Arveldamise rakendus

Muutke töövoog mugavamaks. Invoice app ehk arveldamise rakendus annab võimaluse koostada arveid kliendiga koos kaupluses ringi käies, lisades vajalikud tooted mugavalt ostukorvi.

Kliendiekraani rakendus

Parandage kliendiekraani abil suhteid klientidega ning lihtsustage ostuprotsessi.

Kliendiekraani rakenduse abil on võimalik kuvada tehinguteavet, kohandatud reklaampilte, reklaamvideoid ja kliendidel puutetundliku ekraani olemasolul registreerida ise ennast kliendiks. Saate kasutada kliendiekraaniks tavalist monitor, mis on ühendatud kaabliga või nutiseadet. Muutke uute klientide registreerimine veel lihtsamaks!

CRM rakendus

Kliendiinformatsioon ühes kohas. Pilvepõhine lahendus hoiab kõike informatsiooni turvaliselt ühes kohast.

Kassa rakendus

Erply kassatarkvara on loodud igas suuruses ettevõttele, toob traditsioonilise kassasüsteemi võimsuse ja funktsionaalsuse käeshoitavasse seadmesse, pakkudes Teie ettevõttele professionaalset tunnet ilma ülemääraste kuludeta.

Inventuuri rakendus

Kas otsite paberivaba laoarvestuse lahendust, mis sünkroniseerib kõik laotoimingud kogu Teie ettevõttes?

Erply Stocktake app ehk inventuuri rakendus võimaldab mugavalt ja kiirelt töötajatel inventuuri teostada. Kulutage vähem aega laoseisu loendamisele ja rohkem aega oma ettevõtte juhtimisele.

Proovige rakendusi oma iOS süsteemis.

Proovige rakendusi oma Android süsteemis.

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM