Kaardimaksed

Paindlikud integreeritud maksed kassaprotsessi kiirendamiseks

Erply teeb maksete vastuvõtmise lihtsaks. Olenemata sellest, kas olete poes või liikvel, tegeletakse klientide maksetega teie valitud makseteenuse pakkuja poolt. Makse seadistamiseks on Erplys saadaval kaks võimalust:

Integreeritud maksed: Erply integreerub teie valitud makseseadme ja makseteenuse pakkujaga. Ostusumma kuvatakse seadmes automaatselt ning tehing salvestatakse Erplysse automaatselt. See vähendab kasutajapoolseid eksimusi.

Välised maksed: Ostusumma sisestatakse manuaalselt välisseadmele ning tehing salvestub Erplysse automaatselt.

Erinevad maksevalikud

Erplys saate seadistada soovitud maksevalikuid, sealhulgas sularaha, krediitkaardi, deebetkaardi, tšeki või kinkekaardi – või nende valikute, mistahes kombinatsiooni. See on terviklik makselahendus.

Maksed liikvel olles

Erply läheb sinna, kuhu sina lähed. Saate luua poe kõikjal, kus vajate. Maksete vastuvõtmisel sisestage see meie iPadi POS appi. Erply sünkroniseerib müügiteabe teie Erply kontoga ja hoiab teie raamatupidamise ajakohasena, olenemata sellest, kuhu lähete. See võimaldab müüke teostada kõikjal.

Pole kaarti, pole probleemi

Kliendid saavad maksta puudutades makseterminali. Erply aktepteerib Apple payga integreeritud makseterminale kui ka teisi kontaktivabu NFC terminale.

Mitu pakkujat ja seadet

Esmaklassilise integreeritud makselahendusena integreerub Erply juhtivate rahvusvaheliste makseteenuse pakkujate ja riistvaraseadmetega. Kui meil pole teie makseteenuse pakkujat või riistvara loendis, võtke meiega ühendust, et üle vaadata, kas teie soovitud integratsioon on meie poolt toetatud. Erplyt saab kasutada ka mis tahes välise makseseadmega.

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad