Turvalisus

Erpyga on teie andmed kaitstud. Ligi 50% meie eelarvest kulutatakse erinevatele ohutusmeetmetele, et meie kliendid saaksid oma äri enesekindlalt juhtida. Hoiame meie jaemüüjaid turvaliselt järgnevate meetmetega:

  • Ööpäevaringselt juhitavad andmesüsteemid
  • Kõrge turvalisusega andmekeskuste asukohad
  • Füüsiliste seadmete täielik kontroll
  • Krüpteeritud andmeedastus 
  • Üksikasjalik auditeerimine 
  • Kiirtoimingute kontrollnimekirjad 
  • Rangete varundus protseduurid

Muutke turvalisus oma strateegia põhiliseks osaks

Tänasel keerukal ja areneval turul ei saa äri- ja tehnoloogiaosakonnad enam eraldi toimida ning turvalisus peaks olema ettevõtte tegutsemisviiside esikohal. Erply on enamat kui lihtsalt teenusepakkuja - oleme ettevõtete partner. Pakume mitmeid lahendusi hostimise, andmehalduse, turvalisuse ja erakorraliste olukordade lahendamiseks. Meie kogenud töötajad kasutavad kõige progressiivsemaid tööriistu, platvorme ja tavasid, et Teie ettevõte toimiks sujuvalt ja turvaliselt. Rakendame kriitilise infrastruktuuri ja turvalahendusi, mis on meie kliendi pikaajalise edu lahutamatu osa.

Hosting, mida vajate seatud eesmärkide saavutamiseks

Pakume mitmesuguseid hostimis lahendusi erinevatele klientide gruppidele, pakkudes teenuseid, tooteid ja tuge, mis on loodud spetsiaalselt missioonikriitiliste saitide, rakenduste ja kaupluste jaoks. Alates väikestest ettevõtetest kuni suurte ettevõtete pakume ise hallatud ja jagatud hostimise võimalusi, mis on mõeldud Teie elu lihtsamaks muutmiseks, samal ajal kui keskendute tegelikule tööle, mida tuleb teha. Teame, et Teie vajadused on laialdased ja pidevalt muutuvad – seega pakume Teie hostimis probleemide lahendamiseks sama laia valikut. Võtke ühendust meie professionaalsete töötajatega ning leidke õige valik, mis tagab Teile turvalisuse, funktsionaalsuse ja kasvu.

Maailmatasemel turvalisus

Erply järgib kõrgeid ohutus- ja turvastandardeid nii meie füüsiliste seadmete kui ka tarkvara osas. Meie kasutatavad andmekeskused asuvad alati samas piirkonnas, kus meie kliendid tegutsevad. Mandritevahelisi andmeedastusi ei toimu, välja arvatud juhul, kui kliendil on rahvusvaheline ulatus ja ta seda konkreetselt vajab. Kõik andmeedastused on krüpteeritud. Suured jaemüügiettevõtted saavad sõlmida kolmepoolseid lepinguid, mis hõlmavad serveri infrastruktuuri pakkujaid. See annab neile suurema kontrolli andmetöötluse üle geograafilistes asukohtades. Andmekaitse kindlustuspoliisid on saadaval meie suurettevõtete klientidele

Erakordne teenindus

Erply aitab Teil pakkuda klientidele sujuvat jaemüügikogemust kõrgetasemelise süsteemi kättesaadavusega. Teie ettevõtte jaemüügi tarkvaral on oma füüsiline serveriruum. Iga riistvara, sealhulgas kõvakettad ja serveriseadmed, uuendatakse kindlate ajavahemike järel. Kõik Teie andmed varundatakse reaalajas kahes kohas. Füüsilisi seadmeid saab asendada vähem kui 2 tunniga; kuni selle ajani jätkab Teie jaemüügi tarkvarasüsteem töötamist peegeldatud varukoopia asukohast.

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad