E-kaubanduse integratsioonid

Ühendage oma kõik platvormid ja rakendused omavahel, sünkroonige oma tootekataloogi teave e-poega ja võtke Erplysse vastu e-poes tehtud tellimusi.

Ühendage kõik oma platvormid ja rakendused

Võtke veebimakseid ja sünkroonige maksuteavet

Pakkuge oma klientidele rohkem makseviise
Makseviisid luuakse mis tahes e-kaubanduse teenuste makseviiside loendist, näiteks Visa, Shopify Payments või WooCommerce maksed.

See integratsioon pakub teile erinevaid eeliseid: saate korraga müüa rohkemates kohtades, andmeid ei sisestata enam käsitsi ja saate pakkuda kampaaniaid ja allahindlusi kõikide veebikanalite kaudu..

Organiseerige oma maksuteave
Laost maksuteabe importimisel saate luua erinevaid kliendisegmente, näiteks maksuvabad kliendid.

See funktsioon hõlbustab maksude arvutamist asukoha järgi, täpseid netohindu või maksude eemaldamist ning võimaldab teil kasutada väärtuslikku teavet.

Parem kliendikogemus ja rohkem tarnemeetodeid

Tehke nutikaid otsuseid heade klientide jälgimisaruannete põhjal
Uued kliendid lisatakse teie laokontole alati, kui teie veebipoes tehakse uus ost. Laohaldus lisab kõik tellimused olemasolevatesse arvestustesse ja tagab, et Teil on alati sobiv teave klientide ostude kohta.

Nüüd saate luua isikupärastatud kliendikaarte ja määrata teavet, nagu müük, külastuste sagedus või isegi nende kogemus.

Rohkem tarnevalikuid suurte müükide jaoks
Internetis asuvat jaemüügikohta kasutades saavad kliendid valida tarneviisid, tarneajad, konkreetse käsitsemise ja palju muud.

See integratsioon lihtsustab keerukat jagatud kohaletoimetamist mitmele globaalsele aadressile, kasutades erinevaid tarnemeetodeid, nagu USPS, DPD või Smartpost Balti riikide jaoks.

Lisaks saate kiiresti arvutada saatmiskulud ja need lisatakse automaatselt teie veebipoodi.

Kohandage kaupade käive klientide nõudmistele

Kiirendage oma varude käivet
Veebitellimuste põhjal saate luua oma laoseisust toodete teabe ja tagada hooajalise rotatsiooni.

Kuidas saab varude käive minu müüki suurendada?
Laohaldus annab teile kohe teada, kui müük on tehtud, kusjuures laoseisu uuendatakse ka reaalajas.

Pange oma ettevõte tööle nagu hästi õlitatud masin
Kõik on omavahel seotud: suurem varude ringlus tähendab rohkem andmeid, mida müügi suurendamiseks üle vaadata.

Kui märkate, et mõnda varu müüakse rohkem, saate neid tooteid oma veebipoes kuvada.

Ülevaade kõikidest WooCommerce poodidest
WooCommerce’i integratsiooniga on e-poes alati ajakohane teave ja töötajal mugav tellimusi hallata.

Reaalajas tellimuste sünkroonimine
Kui integratsioon on Erplyga aktiivne, imporditakse Teie veebipoodides tehtud ostud automaatselt Erplysse, kus saate oma müüki ja tooteid jälgida, et WooCommerce’i müügitellimused õigeaegselt täita.

Täielik kontroll oma toodete laoseisu üle
Integratsioon aitab sünkroonida Teie tooteteavet WooCommerce’i veebipoe ja lao vahel: kõik laokontol tehtud muudatused saadetakse veebipoodi, mis tagab samaaegselt täpsed laokogused Teie laos.

Püsige kursis, jälgides kõiki tehinguid
Laohaldus pakub isikupärastatud aruandeid, mis põhinevad WooCommerce’i poel ja laoandmetel. Need aruanded hõlmavad veebi- ja võrguväliseid müüke ning kanalite võrdlusi.

Sünkroonige Magento e-pood Erplyga
Laohaldussüsteemi ühendamine Magento poega aitab teil sünkroonida mitmetasandilisi tooteid ja hindu, et säästa väärtuslikku aega ja ressursse.

Ühendage oma laod oma Magento poega
Laohaldussüsteem aitab teil valida oma laoallikaid, neid redigeerida ja seda uuendatakse reaalajas teie Magento poes. Nii saavad teie kliendid end kursis hoida.

Tarnige tooteid mitmest allikast
Magento aitab teil kasutusele võtta paindliku tarnestrateegia, kus saate laoplatvormilt valida erinevaid allikaid ja see joondatakse teie kauplusega reaalajas. Tänu sellele paindlikkusele saate minimeerida tarnekulusid ja suurendada kasumit.

Vajad abi?
Kui liidestamise lähteülesanne keerulisem ja vajad spetsialistide abi, siis võta ühendust Erply ametliku partneriga Lumav Commerce OÜ. Lumavil on 10+ aastane kogemus ambitsioonikate B2C ja B2B süsteemide ehitamisel ja on Eesti esimene Magento / Adobe partneriks valitu. Võta nendega ühendust SIIN.

Suurendage veebimüüki Shopify integratsiooniga
Shopify integratsioon on loodud selleks, et lihtsustada teie e-kaubanduse kogemust, vähendada veebipoe haldamisele kuluvat aega ning keskenduda rohkem müükidele ja kasumi teenimisele.

Hinnakirjad teie Shopify poes
Saate hõlpsasti rakendada hinnakirju Erplyst oma Shopify veebipoodi ja alustada hinnakampaaniate loomist: tutvustusi ja allahindlusi, et oma brändi turgutada ja rohkem kliente kaasata. Kõiki neid värskendusi saab teha ühest kohast, laost, ja rakendada neid Shopify mitmes kaupluses.

Tõhus toote sünkroonimine
Saate minutiga oma tooteinfo sünkroonida selle integratsiooniga, sealhulgas olulisi laoandmeid ja tootepilte.

Parem toodete ülevaade
Laotaseme jälgimise võimlus aitab teil hinnata Shopify veebipoe praegusi laoseisu: saate määrata esialgse minimaalse teistatava laoseisu või minimaalsed laoseisude tasemed ja see sünkroonitakse teie Shopify veebipoega.

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad