Makseviisid

Erplys on mitmeid erinevaid makseviise, mille kasutamine muudab Teie poe kassaprotsessi kordades kiiremaks. Lisaks juba programmis olevatele makseviisidele on Teil võimalik soovi korral lisada ka enda poolt kohandatud makseid.

Erinevad maksevalikud

Erplys saate seadistada soovitud maksevalikuid, sealhulgas sularaha, krediitkaardi, deebetkaardi, tšeki või kinkekaardi – või nende valikute mistahes kombinatsiooni. See on terviklik makselahendus.

Maksed liikvel olles

Erply läheb sinna, kuhu Teie lähete. Saate luua poe kõikjal, kus vajate. Maksete vastuvõtmisel sisestage see meie kassa rakendusse. Erply sünkroniseerib müügiteabe Teie Erply kontoga ja hoiab Teie raamatupidamise ajakohasena, olenemata sellest, kuhu lähete. See võimaldab müüke teostada kõikjal.

Pole kaarti, pole probleemi

Kliendid saavad maksta ka NFC kaudu, puudutades telefoniga makseterminali. Erply aktsepteerib nii Apple Pay’ga integreeritud makseterminale kui ka teisi kontaktivabu NFC terminale.

Mitu pakkujat ja seadet

Esmaklassilise integreeritud makselahendusena integreerub Erply juhtivate rahvusvaheliste makseteenuse pakkujate ja riistvaraseadmetega. Kui meil pole Teie makseteenuse pakkujat või riistvara loendis, võtke meiega ühendust, et üle vaadata, kas Teie soovitud integratsioon on meie poolt toetatud. Erplyt saab kasutada ka mistahes välise makseseadmega.

Makseviisid

Sularaha

Kuigi suurem osa müükidest tänapäeval on juba kaardimaksega, oleme meie arvamusel, et iga korralik kassaprogramm peab võimaldama sularaha müüki.

Erplyt on võimalik integreerida erinevate kassasahtlitega, et need automaatselt müüki tehes avaneksid.

Valuutad
Erply võimaldab kasutada kassas mitut erinevat valuutat. Saate neid programmi sisestada ja nende kursse muuta vastavalt vajadusele.

See on eriti oluline funktsioon ettevõtetele, mille poed asuvad lennujaamades või mitmevaluutalises kohas.

Kaardimakse

Erply teeb maksete vastuvõtmise lihtsaks. Olenemata sellest, kas olete poes või liikvel, tegeletakse klientide maksetega Teie valitud makseteenuse pakkuja poolt. Makse seadistamiseks on Erplys saadaval kaks võimalust:

  • Integreeritud maksed: Erply integreerub teie valitud makseseadme ja makseteenuse pakkujaga. Ostusumma kuvatakse seadmes automaatselt ning tehing salvestatakse Erplysse automaatselt. See vähendab kasutajapoolseid eksimusi.
  • Välised maksed: Ostusumma sisestatakse manuaalselt välisseadmele ning tehing salvestub Erplysse automaatselt.

Erplyt saab ühendada NENDE terminaliga.

Kinkekaart

Paindlikud makseviisid uute klientide meelitamiseks
61% tarbijatest eelistavad pühade ajal saada kinkekaarte. Kuna kinkekaartide saajad alatihti teevad lisaoste, on see väga hea viis, kuidas oma kasumit tõsta ja samaaegselt uut klientuuri tekitada.

Kinkekaartide andmed kogu aeg kättesaadaval
Seerianumbriga kinkekaartidega on võimalik Erply back office‘is jälgida kõike, mis nendega toimub. Saate näha aktiivseid kinkekaarte ja hoida silma peal, millal ja kus neid kõige rohkem ostetakse.

Tagastamise alternatiivid
Soovite pakkuda klientidele paindlikke tagastamisvõimalusi, aga samal ajal mitte ise käivet kaotada? Pakkuge täistagastuse asemel kliendile poekrediiti või kinkekaarti, et leida omavaheline kesktee.

Poekrediit

Turvalisemad tagastused
Poekrediiti saab kasutada lihtsa tagastussüsteemina. Makseterminali kaudu tagastuse tegemine võib tuua kaasa lisasummasid terminali haldaja poolt ja sularahas tagastamine võib tekitada võimalusi pettusteks. Selle tõttu on mõndadel ettevõtetel eeskiri, et teevad tagastusi ainult poekrediidi põhjal.

Kliendilojaalsuse tugevdamine
Saate pakkuda klientidele poekrediiti olenevalt nende ostudele või kampaaniatele. See annab neile põhjuse Teie poodi taaskord külastada!

Ükskõik, mida soovite!

Lisaks kõikidele meie makseviisidele on Teil võimalus seadistada ka omaenda makseviise!

Erilahendused
Kui soovite erilahendusena pakkuda mõnda muud makseviisi, saate seda ise oma Erply kontole luua.

See annab Teie klientidele võimaluse maksta näiteks PayPal’iga või järelmaksuga. See omakorda loob rohkem võimalusi müügiks!

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad