Hallake Erplyga kogu oma jaeketti

Kasutage oma ettevõtte kasvatamiseks Erply võimsaid funktsioone. Seadistage mitmeid müügipunkte, kontrollige müügihindu, hallake oma töötajaid ja hoides silm peal kogu jaeketil.

Mitme poe haldus

Meie lahendus pakub kõiki vahendeid, mida vajate eduka jaeketi juhtimiseks, olenemata sellest, kui paljudes asukohtades tegutsete. Looge askukohapõhiseid müügikapaniaid või määrake teatud asukohtadele hinnakirjad. Hallake oma ettevõtet ise või andke igale oma juhatajale juurdepääs konkreetsele kauplusele. Erplyga on teil täielik kontroll oma ettevõtte üle.

Meie kergesti kasutatavad moodulid aitavad teie ettevõttel säästa aega, raha ja ressursse – nii lühikeses kui ka pikemas perspektiivis. Erply pakub lahendusi, mis aitavad teil hallata kõike alates kassaaparaatidest kuni erihinnakirjadeni. Kõik funktsioonid on varustatud tugeva aruandluse võimalusega, mida on lihtne kasutada ilma kolmanda osapoole töötajate abita või keerukasse riistvarasse investeerimata.

Erply pakub erinevaid funktsioone, mis on loodud teie elu lihtsamaks muutmiseks. Tutvuge kriitiliste komponentidega, mis eristavad meie lahendust teistest.

Funktsioonid

– Müügikampaaniad

– Hinnakirjad

– Kinkekaart

– Laod & kassad

– Komisjonitasud & müügi eesmärgid

– Kasutaja rollid & õigused

– Kohandatud etiketid & väljatrükid

 

Features

Müügikampaaniad

Looge sihipäraseid müügikampaaniaid, et suurendada müüki

Erply müügikampaania toetab praktiliselt kõiki reklaamkampaaniaid. Näiteks ,,osta üks ja saad teise tasuta”

Müügi suurendamiseks rakendage müügikampaaniaid kindlates asukohtades, looge kampaaniaid ainult oma püsikliendiprogrammis osalevatele klientidele või lihtsalt reklaamige tooteid, mida soovite riiulitelt eemaldada.

Enamlevinud allahindluste tüübid on:

 • BOGO
 • X # @ Y $ (nt 3 10 euro eest)
 • Protsendid või kindlad allahindlused
 • Asukohapõhised allahindluse
Printige oma kviitungitele kupongid selleks, et klient tagasi tuleks.
Julgustage kliente teie poodi tulema

Olge oma kampaaniatega loominguline. Erply toetab laia valikut kampaaniaid, nii et saate ergutada kliente poes ostlema või julgustada neid veebist rohkem ostma..

Siduge kampaaniad püsikliendipunktidega:

 • Kulutage 1000 püsikliendipunkti ja saate oma ostu 10 eurot soodsamalt
 • Kulutage mis tahes tellimusele 100 eurot ja saate kogu ostult 15% allahindlust

Looge piiratud ajaga pakkumisi:

 •  Kevadine tühjendusmüük: 15% allahindlus kõikidelt talvekaupadelt
 • Saate ühest tootest 5 eurot allahindlust, kui ostate ka konkreetse teise toote.

Hinnakirjad

Konkreetsed hinnamuutused

Erply hinnakirjad võimaldavad teil luua alternatiivset hinnakujundust, ilma et peaksite oma tootekataloogis hindu muutma. Kuna Erply on pilvepõhine, on teie loodud hinnamuudatused kohe saadaval kõigis kohaldatavates asukohtades. Puudub töötlemis- ja ooteaeg.

Looge hinnakirjad:

 • Kliendigruppidele või konkreetsetele klientidele
 • Ladudele/kauplustele ja kaupluste rühmadele
 • Eriliste sündmuste jaoks

Hinnakirju saab konfigureerida nii, et see piiraks kassas müüdavat kaupa. Hoidke oma põhivarude loend puutumatuna, kuid kontrollige, mida igas kohas müüte.

Planeerige hinnakujundamist ette ja aktiveerige see endale sobival ajal. Teil pole vaja oma töötajaid hoiatada.

Hinnakirjade loomine ja haldamine

Ajapõhised hinnakirjad: pood võib kasutada seda valikut hooajakaupade hindade alandamiseks, mida nad soovivad oma laoseisust eemaldada. Määrake piiratud ajaga pakkumine kiireloomulisemaks müügiks.

Kliendipõhised hinnakirjad: määrake kliendirühmadele erihinnad, lootes saada suuremahulist müüki. Näiteks võib tööriistapood pakkuda töövõtjale madalamaid hindu.

Asukohapõhised hinnakirjad: reguleerige piirkonnas asuva poe või kaupluste rühma hindu. Saate kompenseerida suurlinnapiirkonna äritegevuse kõrgemad kulud või alandada hindu, et korraldada uues kohas avamüük.

Samuti saab kombineerida aja-, kliendi- ja asukohapõhist hinnakujundust. Koostage eripakkumine konkreetses asukohas olevale kliendigrupile.

Kinkekaart

Tooge uusi kliente ja suurendage oma müüki ajal.

Kinkekaardid on jaemüügiettevõtetelelisavõimlis saada klient ena poodi. Kinkekaarte lunastavad kliendid kulutavad poes ostes tavaliselt 20% rohkem kui kaardi väärtus.

Kasutage kinkekaarte, et ergutada kliente teie poodi naasma ja aidata luua uusi kliente. Laske klientidel kinkekaartide ostmise eest teenida püsikliendipunkte ja kutsuge neid oma sõpradele teie poodi tutvustama.

Erply toetab ka seerianumbritega kinkekaarte. Saate süsteemis jälgida kaardi numbreid ja hõlbustada kaartide lunastamist mis tahes kohas.

Kinkekaartide kasutamine Erplyga

Erply kinkekaardid töötavad täpselt nagu teie laos olevad tooted. Neid saab seostada müügikampaaniatega. Proovige eripakkumist, näiteks “Ostke 100-eurone kinkekaart, saate ühe toote tasuta”.

POS-is kuvatakse kinkekaardid saadaoleva makseviisina. Kinkekaardi saldot saab kasutada ka kauba vaikimisi tagastamise või vahetusvõimalusena. 

Laod & kassad

Laiendage oma äri minimaalsete liigutustega

Erply abil saab uusi ladusid lisada ilma uude riistvarasse investeerimata ja kolmanda osapoole taga ootamata. Minge lihtsalt Erply lao poolele ja hallake oma ladusid mõne klõpsuga.

Erply on ka tehnoloogiaagnostiline, mis tähendab, et meie tarkvara saab integreerida mitmesuguse riistvaraga. Minimaalse pingutusega saate lihtsalt kasutada meie võimsaid taustatööriistu mis tahes lao seadistuse haldamiseks.

Elimineerige pikad kassajärjekorrad, seadistades iPadi teise kassana. Andke igale poele oma ainulaadne ladu, et võimaldada võrdlevat aruandlust.

Meie funktsionaalsus võimaldab teil täita olulisi ülesandeid iseseisvalt, minimaalse meie abiga ja vähese investeeringuga.

Laod ja kassad Erplys

Kui teil on uus ladu avamiseks valmis või kui soovite oma kassade arvu laiendada, tagab Erply, et müügi seadistamise protsess läheks hõlpsalt ja oleks lihtne.

Te ei vaja meilt erilist abi, laadige üles seade brauseriga ja olete valmis rohkem müüma.

Erply võimaldab teil võrrelda ka väärtuslikke müügiandmeid aruandlusega. Millised asukohad toovad rohkem tulu? Erinevate kaupluste ja ladude seadistamisel jälgige tehinguteavet üksikasjalikult.

Komisjonitasud & müügieesmärgid

Suurendage oma müüki motiveeritud meeskonnaga

Erply pakub mitmeid võimalusi, mis aitavad teil ja teie juhatajatel töötajaid motiveerida. Komisjonitasud võimaldavad kauplustel tunnustada ja premeerida töökaid töötajaid. Komisjonitasude aktiveerimiseks määrake standardmäär, müüge tooteid või looge igakuised müügieesmärgid.

 • Kindlad määrad
 • Komisjonitasud toodete peal
 • Individuaalsed komisjonitasud

Saate koostada igale kauplusele müügieesmärgi ja töötajatele vahendustasu, kui eesmärk on saavutatud.

Komisjonitasude ja müügieesmärkide kasutamine Erplys

Erply annab teie ettevõtetele rohkem vahendustasu võimalusi nii, et saate seadistada meetodi, mis teie ettevõtte jaoks kõige paremini sobib.

Looge otsene komisjonitasu, kas müügipõhine protsent või fikseeritud summa toote kaupa. Töötajate premeerimiseks saate määrata ka ainulaadsed komisjonitasud, näiteks eraldi vahendustasud juhatajatele.

Määrake konkreetsetele toodetele spetsiaalsed komisjonitasud, mis on suurepärane viis liigutada tooteid, mida on liiga aeglaselt müüdud.

Kasutaja rollid & õigused

Tasakaalustage töötajate efektiivsust süsteemi turvalisusega

Teie töötajad ei pruugi olla kõik samal positsioonil. Kes saab teha allahindlusi või aktsepteerida tagastusi või kes saab poe avada ja sulgeda? Erply annab teile võimsa tööriistakomplekti struktureeritud tööjõu loomiseks.

Teil võivad olla müügipartnerid, juhiabi, laotöötajad, klienditeeninduse esindajad ja palju muud tüüpi töötajaid. Igal neist on ainulaadsed kohustused, mistõttu soovite, et neil oleks kassa- ja lao poolele ligipääsu jaoks erinevad õigused.

Kellel on võimalus teha eksprompt allahindlust ja kes vajab juhataja luba? Need otsused on täielikult teie otsustada.

Kasutaja õigused Erplys

Erplys on kasutajate õigused peamiselt rühmade kaupa, lähtudes teie töötajate tüüpidest. Ühendage sarnased töötajad gruppi või seadistage iga töötaja õigused individuaalse kasutaja tasemel.

Levinud funktsioonid, mis on kasutaja õigustega jaotatud:

 • Kliendi teabe lisamine või muutmine
 • Aktsepteerida tagastusi kviitungiga või ilma
 • Laoseisu vaatamine või muutmine
 • Allahindlused ja müügikampaaniad

Custom Labels & Printouts

Kohandatud etiketid & väljatrükid

 Kasutage Erply sisseehitatud tööriistu värviliste arvete, pakkelehtede, tootesiltide, flaierite, nimesiltide ja muu loomiseks. Kasutage malle, et luua kiiresti professionaalseid kujundusi. Esitage oma andmeid värviliste diagrammidega.

Erply võimaldab teil prinditud dokumentidele lisada palju üksusi:

 • Tabelid
 • Diagrammid
 • Pildid
 • Triipkoodid
 • Ja veel!

Looge professionaalse välimusega dokumente, lisage informatsiooni, mida soovite lisaks oma dokumendil kuvada ja mida vaikimisi mall ei näita. Lisage oma hinnapakkumistele ja arvetele tootepildid, et kliendid saaksid kinnitada, mida nad saavad. Triipkoodide lisamine arvetele võimaldab tooteid hõlpsasti sisse skännida.

Kohandatud kujunduste loomine teie ettevõtte jaoks

Erply etiketi- ja dokumendikujundaja võimaldab teil luua kohandatud kujundusi, mis tõmbavad andmeid otse süsteemist. Looge kauni välimusega triipkoodisilte, arveid, riiulisilte, flaiereid ja peaaegu igat tüüpi dokumente, mida saate ette kujutada.

Esitage oma poes selget ja ühtset teavet. Pange rätik käest ja looge kena välimusega riiulisildid ja sildid kogu teabega, mida soovite esitada.

Looge etikette ja dokumente nullist või kasutage ühte meie paljudest kaasasolevatest mallidest. Igaüks neist on vormindatud kõigi peamiste trükivormingute jaoks.

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad