Pakkuge Erply kassaga parimat kliendikogemust!

Erply pakub lihtsasti kasutatavat pilvepõhist kassatarkvara, mis töötab Teie poolt eelistatud seadmetes. Meie kassa töötab nii võrgus kui ka võrguväliselt, pakkudes paindlikkust, mida vajate eduka ettevõtte juhtimiseks.

Valige Erply oma ettevõtte kasvatamiseks

Erply kassa pakub mugavat ja kasutajasõbralikku kogemust. Suurenda oma müüki, muutes kassapidaja müügitöö kergemaks ja klientide ostuprotsess kiiremaks.

Erply kassaga saad raha säästes sooritada tehinguid ning teha teadlikke äriotsuseid. Meie tarkvara saab kasutada nii lauaarvutites, sülearvutites, iPadides, Android-seadmetes kui ka mobiiltelefonides. Seda Windows, Linux ja iOS operatsioonisüsteemides.

Kõik kassas sooritatud tehingute andmed kantakse automaatselt reaalajas üle Teie Erply konto laomoodulisse.

Oleme meie kassasse implementeerinud palju töövahendeid, mis aitavad Teil hoiustada teavet klientide kohta, jagada pakkumisi, teostada lisamüüki, otsida tooteteavet, seadistada preemiaprogramme ja palju muud. Meie eesmärk on aidata luua positiivsemat ja teadlikumat tehingukogemust klientidele ja ettevõtetele.

 

Võimalused

Päeva avamine ja sulgemine

Veenduge, et kogu Teie sularaha oleks arvele võetud

Ükskõik, kas juhite ühte asukohta või jälgite mitut kaupluseketti, hoiab Erply Teid oma äriga kursis. 

 • Jälgige arveid ja looge protsesse, mis hoiavad probleemid ära enne nende tekkimist.
 • Loendage kassa ja võrrelge seda detailse päeva lõpetamise aruandega.
 • Määrake, kui suur võib olla sularaha erinevus ja nõudke töötajatelt põhjuskoodi sisestamist, kui erinevus on suurem.

Kui jaemüügiettevõtted mõtlevad vargustele ja kadudele, mõtlevad nad tavaliselt poevargustele ja klientide pettustele. Ettevõtted võivad aga olla võrdselt haavatavad oma töötajate varguste ja valearvestuste suhtes.

Väiksed valearvestused võivad ühe töötaja kohta tuua sadu eurosid aastas. Sularaha jälgimine iga päeva alguses ja lõpus võib aidata tuvastada võimalikke erinevusi.

Sularaha jälgimine Erplyga

Erply pakub protsessi, mis võimaldab hallata kaupluste avamist ja sulgemist kõigis asukohtades. Hoidke oma müügiandmete, arvete ja kassas oleva sularaha kohta arvestust, et tuvastada oma ettevõtte toimivuse mustrid.

Süsteem esitab Teile aruande, millele saate viidata, kui on küsimus toimivuses või esinevad ebatäpsed loendused. Lühidalt saate vaadata teavet nagu:

 • Kes avas ja sulges päeva
 • Mis kell pood avati ja suleti 
 • Kui palju sularaha arvestati ja kui palju tegelikult loeti

Töötaja registreerimine

Lihtsam töötajate tööaja jälgimine

Töötajate tundide jälgimiseks kasutage tööaja registreerimise funktsionaalsust.

Paberipõhistelt süsteemidelt võivad kirjed kergesti kaduda. Kasutage Erplyt püsivate kirjete loomiseks, millele pääseb juurde mistahes seadmest. 

 • Digitaalne, eksporditav töötundide arvestus
 • Võimalus muuta tunde
 • Unikaalsed töötajate sisselogimised
 • Tööaja registreerimine mobiili brauserist

 

Registreeruge tööle otse kassast

Erply võimaldab Teil kassasse logida kõikjalt, sealhulgas mobiilseadmetest.

Igale Teie poe töötajale saab kassasse sisselogimiseks määrata unikaalse kasutajanime ja parooli või PIN-koodi.

Vaadake töötaja individuaalseid töötunde või kõigi kaupluses töötatud töötajate kogutunde. Registreerimiste kirjed sünkroonitakse reaalajas laomooduliga, võimaldades olla kursis töötajate informatsiooniga reaalajas.

Kiirvalikunupud

Pakkuge sujuvamat ostukogemust

Klienditeeninduse puhul loeb kiirus. Meie kiirvalikunupud võimaldavad Teil kauplustes kiiremini müüa, jättes samal ajal toote otsimise vahele. 

Erply kiirvalikuklahve on võimalik seadistada vastavalt soovile ning need annavad hea ülevaate toodetest, mida tihti kasutatakse. Nuppudele on võimalik laadida juurde pildid ja kuvatud on ka toote hind. 

Kohandage oma kiirvalikunuppe

Kohandatud nuppe saab kasutada populaarsete toodete kuvamiseks. Kiirvalikunupud on suurepärane valik ka toodete jaoks:

 • Millel puudub triipkood
 • Mida müüakse hulgi
 • Millelt võivad etiketid kergesti maha tulla, nt väikesed esemed

Kiirvalikunuppe saab seadistada kogu ettevõtte jaoks või määrata iga asukoha jaoks eraldi. Vahetage kiirvalikuid hõlpsalt uute vastu või muutke nende järjekorda otse kassas.

Toote- ja hinnaotsing

Probleemideta laoseisu otsing

Erply pakub lihtsat võimalust kontrollida laoseise ja hindasid meie pilvepõhise, automaatselt uuendatava tootekataloogi abil. Võimaldage oma töötajatel teenindada korraga rohkem kliente. Kasutage Erply laoseisu otsingu funktsiooni, et kiiresti vaadata tooteandmeid ja laoseisu kassades.

Pakkuge suurepärast klienditeenindust
Kassast laoseisu otsimisega saate kliente paremini teenindada, kui kaup on otsas. Otsige seda toodet ja andke kliendile teada, millistes teistes kauplustes on toode saadaval.

Lihtsam töötaja kogemus
Intuitiivne tooteotsing võimaldab töötajatel kulutada vähem aega laoseisude otsimisele.

Paindlik tooteotsing

Tooteotsing on suureks abiks kauplustele, kus on palju erinevaid tooteid või tooteid, millel puuduvad triipkoodid. Erply võimaldab töötajatel otsida laoseise mistahes kaupluse asukohast ja laost, kasutades süsteemi juurdepääsuga seadet. Laomoodulisis tehtud muudatused värskendavad andmeid ja liiguvad reaalajas kassasse.

Tuvastage tooted kiiresti nii laos kui ka kassas. Erply pakub toodete otsimiseks ja laoseisude jälgimiseks palju võimalusi:

 • Sisestage tootekood manuaalselt
 • Skännige triipkood
 • Otsige kasutades märksõnu

Skännitavad etiketid

Hoidke järjekorrad võimalikult lühikesed tänu kaupade kiirele skännimisele. Tootekoodi otsimine või selle käsitsi sisestamine võib pikalt aega võtta. Sõltumata sellest, kas Teie töötajad sisestavad kassas tehinguid või kontrollivad laoseise, tagavad skännitavad triipkoodid Teie ettevõtte tõrgeteta toimimise.

Kasutage skännitavaid triipkoode, et: 

 • Töödelda kiiresti tehinguid
 • Parandada toodete sisestamise täpsust
 • Korrastada oma ladu

Erply skaneeritavaid triipkoode saab kasutada ka kaalupõhiste kaupade hinna määramiseks. Võimalus luua tootele eelnevalt triipkoodidega etiketid, et arveldamine oleks veelgi kiirem. Looge skaneeritav triipkood, mis põhineb kauba kaalul ja selle ühikuhinnal. 

Etiketi skäneerimisel arvutab Erply triipkoodi alusel automaatselt välja toote hinna ja kaalu. Triipkoodide kasutamine kaalupõhiste kaupade jaoks parandab oluliselt Teie laoseisude täpsust ja laokäibe aruannete täpsust.

Triipkoodide kasutamine Erplys

Erply võimaldab Teil otsustada, kuidas oma ettevõtet juhtida. Looge skäneeritavad etiketid, integreerige neid hõlpsalt enamike triipkoodilugejatega ja määrake, kas toodet müüakse kindla hinnaga või paindliku kaalupõhise hinnaga. 

Erplys saate kohandada kaalupõhiste triipkoodide seadistamise viisi ja seda kasutada selliste tegurite määramiseks nagu:

 • Mõõtühik
 • Hind mõõtühiku kohta
 • Spetsiifilised etiketid kaalutud toodete jaoks

Raha sisse või välja

Lihtsam viis rahavoogude jälgimiseks kassas

Ka üha sularahavabamaks muutuvas ökosüsteemis on ikka aeg-ajalt vaja sularaha kassast võtta, näiteks puuduoleva toote ostmiseks.

Raha sisse ja välja funktsiooni kasutamisega saate mugavalt jälgida raha liikumist kassas. Kasutades antud funktsiooni, saate päev lõpus näha, milleks raha võeti välja või miks kassasse pandi raha. Enam ei pea nuputama, miks kassast raha puudu on, või muretsema, kus on tšekk, mille põhjal tehti väljamakse.

Kasutage Erply raha sisse- ja väljamakse funktsiooni, et:

 • Lihtsalt kulusid logida
 • Jälgida sularaha liikumist
Jälgige rahavoogusid aruannetega

Sularaha lisamisel või kassast eemaldamisel säilitatakse püsiv kirje kassas x-raportis. Kasutage Erplyt, et luua aruandeid, mis näitavad, kust sularaha välja võeti ja kes sularaha välja võttis.

Müükide salvestamine

Salvestage müük kiiresti hilisemaks ostmiseks.

Alustage kassas müüki ja viige see lõpule ükskõik millises poes. Kui klient alustab ostu ühes poes ja soovib selle sooritada teises poes, on see müük Erplys endiselt kättesaadav.

Haarake tahvelarvuti, tehke müügipakkumine ja salvestage see süsteemi. Kõik, mida klient peab tegema, on maksmine. 

Salvestage müük veebis

Pakkuge tõelist mitmekanalilist kogemust salvestatud müügiga. Erply API-t saab kasutada Teie veebipoe ühendamiseks kontoga. Kliendid saavad alustada müüki veebis ja lõpetada selle kaupluses.

Kasutage võimalust, et lõpetada see, mis sai alustatud. Erply kassa võimaldab töötajatel tehingu salvestada ja kiiresti järgmise kliendi juurde liikuda. Seejärel saab salvestatud müüki hõlpsalt uuesti avada ja jätkata sealt, kust eelnevalt pooleli jäi.

Salvestatud müük parandab kliendisuhteid

Salvestatud müük on ideaalne võimalus koguda turunduseesmärkidel väärtuslikku klienditeavet. Töötajad saavad kassas luua kliendiprofiili (kui klient ei ole veel süsteemis), et salvestada näiteks järgmist teavet:

 • Kliendi telefoninumber
 • Kliendi meiliaadress
 • Kliendi aadress

Lisage salvestatud müügile märkmeid, et järgmine töötaja saaks jätkata asjakohaselt, pakkudes sujuvat ja meeldivat kliendikogemust.

Tehingu salvestamine tellimusena

Esitage laopäring otse kassast

Erply annab Teile kiirema võimaluse koostada müügitellimusi kaupadele, mida kohe kaupluse laos ei ole. Pärast tellimuse salvestamist kassas saate jätkata tellimisega Back Office’is. Koostage vajadusel lao liikumisi, et teisest laost kaup enda kauplusesse tellida või tellige uued tooted hankijalt. 

Täitke tellimusi kiiremini, tehes lao liikumisi või saates kliendi ja tellimuse asukohta, kus jätkub täitmiseks vaba laoseisu. Erply hoiab Teid automaatselt tellimuse olekuga kursis, et saaksite asjakohaselt jälgida. Müügitellimuste jälgimine aitab ettevõtetel säilitada FIFO laostruktuuri ning hoida lähedast kontakti klientide maksete ja kinnituste osas.

Kohandatud müügitellimuste protsess

Kui klient soovib osta 100 M suuruses särki, kuid Teie poes on laos vaid 80 särki, saab Teie müügiesindaja:

 • Sisestada nende 20 täiendava särgi jaoks uue müügitellimuse, pannes 80 tükki ootele
 • Tellida 100 särki, jättes hetkeline laoseis puutumata
 • Teha müügi 80 saadaolevale särgile ja koostada ülejäänud 20 särgi jaoks müügitellimuse

Kauba saabumisel saate teavitada klienti või saata kaup postiga kliendini.

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad