Pakkuge Erply kassaga parimat kliendikogemust!

Erply pakub lihtsasti kasutatavat pilvepõhist kassatarkvara, mis töötab teie poolt eelistatud seadmetes. Meie kassa töötab nii võrgus kui ka võrguväliselt, pakkudes paindlikkust, mida vajate eduka ettevõtte juhtimiseks.

Valige Erply oma ettevõtte kasvatamiseks

Erply kassa pakub mugavat ja kasutajasõbralikku kogemust. Suurenda oma müüki, muutes kassapidaja müügitöö kergemaks ja klientidi ostuprotsess kiiremaks.

Erply kassaga saad raha säästes, sooritada tehinguid ning teha teadlikke äriotsuseid. Meie tarkvara saab kasutada lauaarvutites, sülearvutites, iPadides, Android-seadmetes kui ka mobiiltelefonides. Seda mõlemas Windows ja iOS operatsioonisüsteemides.

Kõik kassa rakenduses sooritatud tehingud, andmed kantakse automaatselt reaalajas üle teie Erply kontole.

Oleme meie kassasse implementeerinud palju töövahendeid, mis aitavad teil hoiustada teavet klientide kohta, jagada pakkumisi, teostada lisamüüki, otsida tooteteavet, seadistada preemiaprogramme ja palju muud. Meie eesmärk on aidata luua positiivsemat ja teadlikumat tehingukogemust nii klientidele kui ka ettevõtetele.

 

Võimalused

Töötaja registreerimine

Lihtsam töötajate tööaja jälgimine

Töötajate tundide jälgimiseks kasutage tööaja registreerimise funktsionaalsust.

Kui kasutate endiselt paberipõhist süsteemi, võivad need kirjed kergesti kaduda. Kasutage Erplyt püsivate kirjete loomiseks, millele pääseb juurde, mis tahes seadmest. 

 • Digitaalne, eksporditav töötundide arvestus
 • Võimalus muuta tunde
 • Unikaalsed töötajate sisselogimised

 

Registreeruge tööle otse kassast

Erply võimaldab teil kassasse logida kõikjalt, sealhulgas mobiilseadmetest.

Igale teie poe töötajale saab kassasse sisselogimiseks määrata unikaalse kasutajanime ja parooli või PIN-koodi.

Vaadake töötaja individuaalseid töötunde või kõigi kaupluses töötatud töötajate kogutunde. Registreerimiste kirjed sünkroonitakse reaalajas lao poolega võimaldades olla kursis töötajate informatsiooniga reaalajas.

Ettemaksuarved

Rohkem võimalusi suurte ostude jaoks

Ärge kaotage müüki lihtsalt sellepärast, et kaup on kallis! Andke oma klientidele võimalus tasuda osamaksude kaupa kauba eest.

Ettemaksuarved muudavad kauplused ligipääsetavamaks, suurendavad tavapärastesse kauplustesse liiklust ja klientide lojaalsust.

Erply abil saate kohandada igat ettemaksuarvet:

 • Määrake minimaalne sissemakse
 • Määrake kindlaksmääratud maksemäär
 • Määrake maksetähtaeg

Kui kauba eest ei ole maksetähtajaks täielikult tasutud ja teie töötajad ei saa probleemi lahendamiseks kliendiga ühendust, tagastatakse kaup teie laonimekirja.

Ettemaksuarvete haldamine Erplys

Mitme ettemaksuarve haldamine on lihtne, võimaldades jälgida mugavalt laoseisu.

Erply broneerib automaatselt ettemaksuarve kaubad  pannes need ootele. Ettemaksuarveid saab otsida kliendi nime või arve numbri järgi.

 • Arvutage nõutav sissemakse automaatselt
 • Hallake kõiki tulevasi makseid
 • Hoiatage töötajaid, kui kaup on täielikult tasutud

Kasutage ettemaksuarveid, et luua jälgitav paberijälg ja minimeerida vigu tellimisprotsessis.

Raha sisse või välja

Lihtsam viis rahavoogude jälgimiseks kassas

Ka üha sularahavabamaks muutuvas ökosüsteemis on ikka aeg-ajalt vaja sularaha kassast võtta näiteks puuduoleva toote ostmiseks.

Raha sisse ja välja funktsiooni kasutamisega saate mugavalt jälgida raha liikumist kassas. Kasutades antud funktsiooni saate päev lõpus näha, milleks raha võeti välja või miks kassasse pandi raha. Enam ei pea nuputama, miks kassast on raha puudu või muretsema kus on tšekk, mille põhjal tehti väljamakse.

Kasutage Erply raha sisse- ja väljamakse funktsiooni, et:

 • Lihtsalt kulusid logida
 • Jälgida sularaha liikumist
Jälgige rahavoogusid aruannetega

Sularaha lisamisel või kassast eemaldamisel säilitatakse püsiv kirje kassas x-raportis. Kasutage Erplyt, et luua aruandeid, mis näitavad, kust sularaha välja võeti ja kes sularaha välja võttis.

Müügitellimused

Pakkuge Erplyga täielikku mitmekanalilist teenust. Lubage oma klientidel veebis sisseoste teha ja seejärel oma kaupadele lähimasse asukohta järgi tulla.

Iga viies klient teeb impulssostu füüsilisest poest ostes. Meelitage kliente teie kauplustesse sisenema ja hoidke kauplustes kõrge liiklus.

Pakkuge järeletulemise teenust klientidele selleks, et:

 • Kõrvaldada saatekulusid
 • Pakkuda kiiret kohaletulemist
 • Poest järeletulemisel pakume kupongi

What seems like a great in-the-moment deal can lead to more profits for your business.

Müügitellimused võimaldavad paindlikkust

Otsige hõlpsalt kassast müügitellimust ja muutke tellimust vastavalt vajadusele. Müügitellimused töötab kõigi Erply funktsioonide ja integratsioonidega, sealhulgas:

 • Veebipoed
 • Osaline ja täielik tagasimakse
 • Kampaaniad

Erply kuvab kõiki müügitellimusi kassas, sealhulgas käsitsi lao poolel tehtud tellimusi.

Hiljutiste müükide vaatamine

Pakkuge paremat teenindust müügiajaloole ligipääsuga

Erply salvestab tehingute ajaloo müügikohas üldiste ostude ja konkreetsete klientide jaoks. Tõmmake kassast kiiresti hiljutised müügid ja muutke neid vastavalt vajadusele.

Erply hiljutiste müükide andmed aitavad ettevõtetel:

 • Teavitada müügi otsuseid
 • Jõustada poe põhimõtteid ja protsesse
 • Luua tugevamaid kliendisuhted

Oletame, et te ei luba tagastada ilma kviitungita, kuid sisse tuleb klient, kes soovib samal päeval tagastada toote ilma ostutšekita. Otsige seda tehingut POS-ist ja kinnitage nende ostukuupäev.

Kiire ligipääs 100 hiljutisele müügile kassas

Kasutajad saavad iga konkreetse kassa kohta tagasi vaadata viimast 100 müüki. Saate vaadata müügiandmeid üksikute kaupluste või kogu müügiahela lõikes, olenevalt sellest, kuidas te oma süsteemi seadistasite.

Hiljutised tellimused kuvavad kõiki tehingu üksikasju. Lao pool salvestab kogu teie ettevõtte tehinguajaloo ja annab teile põhjaliku ülevaate iga kliendi ainulaadsest ostuajaloost.

Müükide salvestamine

Salvestage müük kiiresti hilisemaks ostmiseks.

Alustage kassas müüki ja viige see lõpule ükskõik millises poes. Kui klient alustab ostu ühes poes ja soovib selle sooritada teises poes, on see müük Erplys endiselt kättesaadav.

Haarake tahvelarvuti, tehke müügipakkumine ja salvestage see süsteemi. Kõik, mida klient peab tegema, on maksmine. 

Salvestage müük veebis

Pakkuge tõelist mitmekanalilist kogemust salvestatud müügiga. Erply API-t saab kasutada teie veebipoe ühendamiseks kontoga. Kliendid saavad alustada müüki veebis ja lõpetada selle kaupluses.

Kasutage võimalust lõpetada see, mis sai alustatud. Erply kassa võimaldab töötajatel tehingu salvestada ja kiiresti järgmise kliendi juurde liikuda. Seejärel saab salvestatud müüki hõlpsalt uuesti avada ja jätkata sealt, kust eelnevalt pooleli jäi.

Salvestatud müük parandab kliendisuhteid

Salvestatud müük on ideaalne võimalus koguda turunduseesmärkidel väärtuslikku klienditeavet. Töötajad saavad kassas luua kliendiprofiili(kui klient ei ole veel süsteemis), et salvestada näiteks järgmist teavet:

 • Kliendi telefoninumber
 • Kliendi meiliaadress
 • Kliendi aadress

Lisage salvestatud müügile märkmeid, et järgmine töötaja saaks jätkata asjakohaselt, pakkudes sujuvat ja meeldivat kliendikogemust.

Toote ja hinnaotsing

Probleemideta laoseisu otsing

Erply pakub lihtsat võimalust kontrollida laoseise ja hindasid meie pilvepõhise, automaatselt uuendatava tootekataloogi abil. Võimaldage oma töötajatel teenindada korraga rohkem kliente. Kasutage Erply laoseisu otsingu funktsiooni, et kiiresti vaadata tooteandmeid ja laoseisu kassades.

Pakkuge suurepärast klienditeenindust
Kassast laoseisu otsimisega saate kliente paremini teenindada, kui kaup on otsas. Otsige seda toodet ja andke kliendile teada, millistes teistes kauplustes on toode saadaval.

Lihtsam töötaja kogemus
Intuitiivne tooteotsing võimaldab töötajatel kulutada vähem aega laoseisude otsimisele.

Paindlik tooteotsing

Tooteotsing on suureks abiks kauplustele, kus on palju erinevaid tooteid või tooteid, millel puuduvad triipkoodid. Erply võimaldab töötajatel otsida laoseise mis tahes kaupluse asukohast ja laost, kasutades süsteemi juurdepääsuga seadet. Back Office’is tehtud muudatused värskendavad andmeid ja liiguvad reaalajas kassasse-

Tuvastage tooted kiiresti nii laos kui ka kassas. Erply pakub toodete otsimiseks ja laoseisude jälgimiseks palju võimalusi:

 • Sisestage tootekood manuaalselt
 • Skännige triipkood
 • Otsige kasutades märksõnu

Päeva avamine ja sulgemine

Veenduge, et kogu teie sularaha oleks arvele võetud

Ükskõik, kas juhite ühte asukohta või jälgite mitut kaupluseketti, hoiab Erply teid oma äriga kursis. 

 • Jälgige arveid ja looge protsesse, mis hoiavad probleemid ära enne nende tekkimist.
 • Loendage kassa ja võrrelge seda detailse päeva lõpetamise aruandega.
 • Määrake kui suur võib olla sularaha erinevus ja nõudke töötajatelt põhjuskoodi sisestamist, kui sularahas on suur erinevus.

Kui jaemüügiettevõtted mõtlevad vargustele ja kadudele, mõtlevad nad tavaliselt poevargustele ja klientide pettustele. Ettevõtted võivad aga olla võrdselt haavatavad oma töötajate varguste ja valearvestuste suhtes.

Väiksed valearvestused võivad ühe töötaja kohta tuua sadu eurosid aastas. Sularaha jälgimine iga päeva alguses ja lõpus võib aidata tuvastada võimalikke erinevusi.

Sularaha jälgimine Erplyga

Erply pakub protsessi, mis võimaldab hallata kaupluste avamist ja sulgemist kõigis asukohtades. Hoidke oma müügiandmete, arvete ja kassas oleva sularaha kohta arvestust, et tuvastada oma ettevõtte toimivuse mustrid.

Süsteem esitab teile aruande, millele saate viidata, kui on küsimus toimivuses või esinevad ebatäpsed loendused. Lühidalt saate vaadata teavet nagu:

 • Kes avas ja sulges päeva
 • Mis kell pood avati ja suleti 
 • Kui palju sularaha arvestati ja kui palju tegelikult loeti

Kiirvalikunupud

Pakkuge sujuvamat ostukogemust

Klienditeeninudse puhul loeb kiirus. Meie kiirvalikunupud võimaldavad Teil kauplustes kiiremini müüa, jättes samal ajal toote otsimise vahele. 

Erply kiirvalikuklahve on vastavalt soovile võimalik seadistada ning need annavad hea ülevaate toodetest, mida tihti kasutatakse. Nuppudele on võimalik laadida juurde pildid ja kuvatakse ka toote hind. 

Kohandage oma kiirvalikunuppe

Kohandatud nuppe saab kasutada populaarsete toodete kuvamiseks. Kiirvalikunupud on suurepärane valik ka toodete jaoks:

 • Millel puudub triipkood
 • Hulgikaubad
 • Väikesed esemed, millelt võivad etiketid kergesti maha tulla

Kiirvalikunuppe saab seadistada kogu ettevõtte jaoks või määrata iga asukoha jaoks eraldi. Vahetage kiirvalikuid kassas hõlpsalt uute vastu või muutke nende järjekorda kassas.

Tagastamine ja tagastus

Määrake oma kaupluse tagastuspoliitika ja koguge andmeid

Erply toetab iga ostu osalist ja täielikku tagastamist, luues kerge protsessi nii kliendile kui ka töötajale. 

Määrake reeglid: 

 • Tagastus ilma ostutšekita
 • Tagastus originaal makseviisil või kinkekaardina
 • Poekrediit või raha tagastus

Põhjuskoodid

Erply Back Office’is on funktsioonid, mis aitavad juhtidel sälitada tagastuspoliitikat ja mõista, miks kliendid tooteid tagastvad. 

Kasutage Erplyt, et seadistada tagastusnõuete loend ja saada teavet, kui palju kaupu osteti vale suuruse või spetsifikatsioonidega.

Sujuv tagastus kassas

Erplyga on lihtne luua sujuvaid tühistamisi ja tagastusi. Tagastuse lubamine annab ka lisavõimaluse kliendiinfo jäädvustamiseks. Nõudke, et kliendid jagaksid meiliaadressi või telefoninumbrit, enne kui lubate neil tagastuse lõpuni viia.

Kassas saab tagastada:

 • Skännides ostutšekki
 • Sisestades arve numbri
 • Otsides kliendi tellimuste alt

Skännitavad etiketid

Hoidke järjekorrad minimaalsed tänu kaupade kiirele skännimisele. Toote koodi otsimine või selle käsitsi sisestamine võib pikalt aega võtta. Sõltumata sellest, kas teie töötajad sisestavad kassas tehinguid või kontrolliad laoseise, tagavad skännitavad triipkoodid Teie ettevõtte tõrgeteta toimimise.

Kasutage skännitavaid triipkoode, et: 

 • Töödelda kiiresti tehinguid
 • Parandada toodete sisestamise täpsust
 • Korrastada oma ladu

Erply skaneeritavaid triipkoode saab kasutada ka kaalupõhiste kaupade hinna määramiseks. Võimalus luua tootele eelnevalt triipkoodidega etiketid, et arveldamine oleks veelgi kiirem. Looge skaneeritav triipkood, mis põhineb kauba kaalul ja selle ühikuhinnal. 

Etiketi skäneerimisel arvutab Erply triipkoodi alusel automaatselt välja toote hinna ja kaalu. Triipkoodide kasutamine kaalupõhiste kaupade jaoks parandab oluliselt Teie laoseisude täpsust ja laokäibe aruannete täpsust.

Triipkoodide kasutamine Erplys

Erply võimaldab Teil otsustada, kuidas oma ettevõtet juhtida. Looge skäneeritavad etiketid, integreerige neid hõlpsalt enamike triipkoodilugejatega ja määrake, kas toodet müüakse kindla hinnaga või paindliku kaalupõhise hinnaga. 

Erply võimaldab Teil kohandada kaalupõhiste triipkoodide seadistamise viisi ja seda saab kasutada selliste tegurite määramiseks nagu:

 • Mõõtühik
 • Hind mõõtühiku kohta
 • Spetsiifilised etiketid kaalutud toodete jaoks

Tehingu salvestamine tellimusena

Esitage laopäring otse kassast

Erply annab Teile kiirema võimaluse koostada müügitellimusi kaupadele, mida kohe kaupluse laos ei ole. Pärast tellimuse salvestamist kassas saate jätkata tellimisega Back Office’is. Koostage vajadusel lao liikumisi, et teisest laost kaup enda kauplusesse tellida või tellige uued tooted hankijalt. 

Täitke tellimusi kiiremini, tehes lao liikumisi või saates kliendi ja tellimuse asukohta, kus jätkub täitmiseks vaba laoseisu. Erply hoiab Teid automaatselt tellimuse olekuga kursis, et saaksite asjakohaselt jälgida. Müügitellimuste jälgimine aitab ettevõtetel säilitada FIFO laostruktuuri ning hoida lähedast kontakti klientide maksete ja kinnituste osas.

Kohandatud müügitellimuste protsess

Kui klient soovib osta 100 M suuruses särki, kuid Teie poes on laos vaid 80 särki, saab Teie müügiesindaja:

 • Sisestada nende 20 täiendava särgi jaoks uue müügitellimuse, pannes 80 tükki ootele
 • Tellida 100 särki, jättes hetkeline laoseis puutumata
 • Teha müügi 80 saadaolevale särgile ja koostada ülejäänud 20 särgi jaoks müügitellimuse

Kauba saabumisel saate teavitada klienti või saata kaup postiga kliendini.

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad