Docura – EDI integratsioon

ERPLY kasutajatel on võimalus kiiresti ja lihtsalt võtta kasutusele e-dokumendivahetust (EDI) oma kaubanduspartneritega. Docura ja ERPLY vahel töötab liidestus, millega liiguvad automaatselt müügi- ja ostudokumendid. Docu-EDI mooduli aktiveerimine ERPRLYs võtab 1-3 tööpäeva.

Docura on EDI operaator, kes tegeleb äriprotsesside automatiseerimisega. Integratsiooniplatvorm docura.net võimaldab:

  • edastada partnerite vahel erinevat tüüpi elektroonilisi dokumente
  • liidestada erinevaid infosüsteeme (näiteks partnerite majandustarkvarasid)
  • säilitada e-dokumentide arhiivi

Docura kliendibaas on üle 200 kliendi nii Eestis kui ka teistes EL riikides. Samuti kasutab Docura EDI partnerite rändlusvõrku, et laiendada EDI võimalusi teistes riikides.

Docura EDI moodil on EDI liidestus

EDI lahendused on järgmised:

EDI-Sale

Lahendus on mõeldud jaekettide ja teiste kaubandusettevõtete tarnijatele. E-dokumendivahetus katab ära kogu tarneprotsessi ja võimaldab saata saatelehti ja arveid partneritele ning võtta vastu tellimusi ja vastuvõtukinnitusi partneritelt. Docura töötab kõikide suuremate Eesti jaekettidega (sh Maxima, OG Elektra, RRLektus, Prisma, Rimi, Selver jne) ja toetab nii 2DOC kui ka 4DOC andmevahetust.

EDI-Purchase

Ostuprotsessi optimeerimine. Peamine väärtus seisneb vastuvõetud tehingudokumentide töötlemisel säästetud ajas. Lahendus koosneb kolmest osast: 1) e-andmevahetus Eesti tarnijatega; 2)e-andmevahetus välismaa tarnijatega (välispartnerite kaasamine kui nad on EDI võimelised) ning 3) ostuarvete pdf parsing (kui välismaa tarnijad ei ole EDI võimelised).

B2B tellimiskeskus

Rakendus, mida ostjad kasutavad ostutellimuste edastamiseks ja ostuarvete vastuvõtmiseks ning mis haldab infot tehtud tehingute kohta.

EDI-Logistics

Lahendus on mõeldud logistikaettevõtetele ja nende partneritele. Kõik logistikaga seotud dokumendid (nt veotellimused, saatelehed, vastuvõtukinnitused, tagastused) asendatakse e-dokumentidega, mis liiguvad automaatselt äripartnerite tarkvarade vahel. Taara tagastuse arvestus digitaliseeritakse ka.

EDI eCom

Müügiprotsessi automatiseerimine, andmevahetus veebipoodide ja e-platvormidega.

E-Invoice

E-arvete saatmine ja saamine.

Lahenduste juurutamisel Docura testib ja pakub ka kasutajatuge ja andmete liikluse monitooringut, tagamaks veatu töö. Rohkem infot Docura kohta: https://docura.net/

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad