Erply Locally integratsioon

Locally on üks maailma suurimaid veebipõhiseid ostuplatvorme. Tuntud kaubamärgid ja jaemüüjad kasutavad Locally tehnoloogiat lihtsa ja taskukohase viisina, et jõuda rohkemate kohalike ostjateni. Locally on B2B2C veebivõrk, mille on rajanud füüsilise poega jaemüüjad – mitte turundusfirmad, tootjad, otsingumootorid või e-kaubanduse platvormid. Locally tehnoloogia ühendab võrguühenduseta ettevõtted otse veebiklientidega. Locally partnerid asuvad üle maailma ja hõlmavad nii suuri kui ka väikeseid kaubamärke ja kauplusi.

Erply lao integreerimine Locallyga võimaldab Teil kiiresti ja lihtsalt varusid sünkroonida, et miljonid ostjad saaksid näha Teie laoseisu ja osta otse brändi veebisaidilt. Andmeid edastatakse turvaliselt ja Locally ei jaga Teie andmeid kunagi kaubamärkidega, kui Te just ei palu neil seda teha.

Kui Teil on Locally kohta küsimusi, võtke ühendust nende klienditoega aadressil [email protected].

Kasumi tõus

Ettevõtte veebi viimine tähendab rohkem tarbijaid. Rohkem tarbijaid viib müügi kasvuni ja müügi kasv viib parema maineni.

Bränditeadlikkus

Laske klientidel näha Teie kaubamärki täiesti uuel viisil ja lõigake sellest kasu, kui neist saab Teie toodete fänn.

Klient esikohal

Võimaldage oma klientidel osa mida nad tahavad, millal nad tahavad ja suurema valikuga kui kunagi varem.

Globaalne

Kui viite ettevõtte veebi, on Teie tooted ja teenused nähtavad kogu maailma ees.

Tõhus ja kiire

Moderniseerige ja täiustage oma müügikanaleid ilma, et peaksite muretsema tüütust andmesisestusest tulenevate inimlike vigade pärast.

Täiustatud e-kaubandus

Kas teadsite, et ettevõtte veebi viimine aitab tuua rohkem ostlejaid Teie poodide asukohtadesse, kus saate liiklust omakorda veebipoodi tagasi suunata?

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad