Zapier integratsioon

Zapier on võimas automatiseerimistööriist, mis võimaldab kasutajatel ühendada erinevaid rakendusi ja automatiseerida töövooge ilma keerulise kodeerimiseta. See toimib kui sild erinevate platvormide vahel, võimaldades andmetel sujuvalt voolata ja käivitades toiminguid, mis põhinevad eelnevalt määratletud päästikutel ja toimingutel. Zapieri abil saavad ettevõtted oma protsesse sujuvamaks muuta, aega säästa ja tõhusust suurendada, automatiseerides korduvaid ülesandeid.

Erply ja Zapieri integratsioon

Erply ja Zapieri vaheline integratsioon pakub laia valikut võimalusi protsesside automatiseerimiseks ja Erply ühendamiseks teiste rakendustega. Signaalide ja tegevuste valiku abil saavad kasutajad luua kohandatud töövooge, mis on loodud nende konkreetsetele vajadustele. See integratsioon annab ettevõtetele võimaluse ülesandeid automatiseerida, välistada andmete käsitsi sisestamist ja tagada andmete järjepidevus üle platvormide.

Signaal: Uus klient

Erplys uue kliendi loomisel saadab programm signaali Zapierisse, mis saab alustada ettenähtud ülesande täitmist. Sellega saate tagada kliendiinfo sünkroonis hoidmist.

Signaal: Uus toode

Erplys uue toote loomisel saadab programm signaali Zapierisse, mis saab alustada ettenähtud ülesande täitmist. Sellega saate tagada tooteinfo sünkroonis hoidmist.

Signaal: Uus müügidokument

Erplys uue müügidokumendi genereerimisel saadab programm signaali Zapierisse, mis saab alustada ettenähtud ülesande täitmist, näiteks teiste platvormide värskendamist või töötajate teavitamist.

Signaal: Uus hankija

Erplys uue hankija loomisel saadab programm signaali Zapierisse, mis saab alustada ettenähtud ülesande täitmist. Sellega saate automatiseerida tarnijate teavega seotud ülesandeid ja hankeprotsesse sujuvdada.

Tegevus: Kliendi loomine

Selle toiminguga saate Zapieri kaudu Erplysse uusi kliente luua. See säästab aega ja vaeva ning automatiseerib antud protsessi.

Tegevus: Kliendi otsimine

Selle toiminguga saate Zapieri kaudu otsida Erplys olevaid kliente kindlate kriteeriumite alusel. See pakub paindlikkust ja tõhusust klienditeabe leidmisel.

Vaikimisi mallid populaarsemate rakenduste jaoks

Erply-Zapieri integratsioon pakub ka eelmääratletud malle sujuvaks ühendumiseks populaarsete rakendustega nagu Smaily, Pipedrive ja Klaviyo.Need mallid pakuvad edumaa Erply ja nende rakenduste vaheliste automatiseeritud töövoogude seadistamisel, võimaldades kiiret ja tõhusat integreerimist.

Erply back office’isse sisseehitatud rakendus

Kasutajakogemuse ja juurdepääsetavuse edasiseks parandamiseks on Zapier saadaval Erply back office’is sisseehitatud rakendusena. See tähendab, et kasutajad pääsevad Zapierile ligi otse Erply liidesest, lihtsustades automatiseeritud töövoogude loomise ja haldamise protsessi.

Erply ja Zapieri vaheline integratsioon avab automatiseerimise võimsuse, võimaldades ettevõtetel protsesse sujuvamaks muuta, aega säästa ja tõhusust suurendada. Erinevate signaalide ja tegevuste abil saavad kasutajad luua kohandatud töövooge, mis on kohandatud nende konkreetsetele vajadustele. Eelmääratletud mallide kättesaadavus populaarsete rakenduste jaoks lihtsustab integreerimisprotsessi veelgi. Erply backoffice’i sisseehitatud Zapieriga on kasutajatel sujuv juurdepääs automatiseerimisvõimalustele, mis suurendab üldist tootlikkust ja võimaldab sujuvamat andmevoogu rakenduste vahel. Kasutage Erply-Zapieri integratsiooni, et automatiseerida oma töövooge ja vallandada oma ettevõtte tõeline potentsiaal.

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad