Hoidke tooteinfo oleks täpse ja ajakohasena

Tooteinformatsiooni kõik ühes kohas. Lisage tootele võimalikult palju infot, pilte ja kirjeldusi, kasutades Erply PIM funktsionaalsust.

Madvapes kogemus Erply PIM-iga

Kuidas haldas Madvapes oma tooteid ja hindu enne PIM-i kasutust?

E-vedelikud, seadmed, kaubamärgid, mahutid ja tarvikud -kõik Madvapesi kategooriad, mis on seotud Madvapesis müügil olevate kaupadega. Kategooriad pidid olema väga hästi organiseeritud, et saaks informatsiooni erinevate osapoolte vahel vahetada: klient, kassapidaja ja juhataja.

Täna loovad Madvapes PIM-i abil tootekomplekte ning kasutavad neid funktsioone kasutades uut turundus- ja müügistrateegiat.

Paremad äriprotsesside valikud PIM-iga

Klient siseneb poodi ja hakkab otsima endale sobilikku seadet, pöördub kaupluse esindaja poole ja küsib, kas see toode on veel saadaval. Töötajal kulub kuni 10–15 minutit, kuna peab süsteemist kontrollima, milline on toote mudel, kirjeldus, etikett, hind ja saadavus.

Kas olete varem kuulnud “Varjatud komplektidest”

Kui kliendid ostavad vape-seadme, vajavad nad ilmselt muid kohustuslikke tarvikuid, milleks on vedelik ja paagid. Nende peidetud komplektide kaudu saab Madvapes tänapäeval seostada mõningaid tarvikuid oma põhi toodetega, lisades uusi komplekte ja luues oma ostjatele hea soodustuse.

Võimalused PIM-iga

Juhtimine

Erinevate juustuvarude tellimine ja haldamine PIM-ist: keerukate toodete lihtne haldamine

Traditsiooniliselt toote halduselt pilvepõhisele PIM-ile
Dobbs and Bishop pakuvad erinevat sorti juustuvalikut, mis nõuab kiiret sünkroniseerimise võimlaust.

Tootmispartiide nutikas kasutamine
PIM aitab sellel rahvusvahelisel juustupoel luua kaubamärkide loendit, sünkroonida tarnijatega, kus nad saavad hõlpsalt nimede ja rühmade vahel navigeerida, ning siduda oma tootmispartiisi õigete hankijatega.

Täielikult ühendatud juustutootmise töövoog
Kas kodus, teel või kohapeal, Chef Cabera saab hõlpsasti korraldada tarnija lepinguid ja tingimused, luua erinevaid tooterühmi ja partiisid ning määrata need kaubamärkide loendisse: kogu juust on pilves!

Keerukad terasest esemed

Kõik Teie toodete lokaatorid ja teraseteenused on ühes kohas

Omni Steel Supply kasutab täna meie PIM-teenuseid maatriksmõõtmete jaoks. Sellega saavad nad luua erinevaid alajaotisi, nt tooteotsija ja erinevad teraseteenused, mis on seotud väga spetsiifiliste ja isikupärastatud kriteeriumite alusel: suurus, materjalid ja mõõdud.

Aruannete võlu PIM-is
Pärast kõigi tooteandmete korrastamist kasutas Omni Steel Supply müügi-, tellimus- ja kuluaruannete koostamist, et säilitada täpne laovarude haldussüsteem. Erinevate turustuskanalite korraldamine, tootekataloogi isikupärastamine ja analüütika põhjal äriotsuste tegemine.

Alustage oma töövoogude automatiseerimist
PIM võimaldab Teil sisestada toodetele erinevad andmed, muuta toote algteavet isikupärasemaks. Näete kõiki oma toiminguid ühest kohast: keskenduge nutikatele lahendusele, et oma äri edendada.

Tooteandmed

Müügimeeskonnad, kes vajavad alati täpseid ja ajakohaseid andmeid.

Importige andmeid oma ERP-süsteemist, täiendage tooteinfot, lisades kirjeldusi ja pilte, ning hoidke oma müügimeeskonda samal lehel, hoides oma toote andmebaasi ajakohasena.

 

Sisu värskendused

E-poe juhtidele, kes peavad pakkuma ajakohast tooteinfot

E-poodide juhid saavad integratsioonipaneeli abil seadistada tooteinfo mitmesse WooCommerce’i poodi: koosta erinevate müügikampaaniate hinnakirjad, kaardista transporditasud ja määrata igale e-poele oma ladu. Kõik tooted on alati sünkroonitud ja ajakohased.

Kampaaniad

Looge ja kohandage kampaaniaid paljudes kanalites

Kasutades PIM-i tootekomplekte, saavad turundusmeeskonnad vähendada laoseisu ja turustuskulusid ning reklaamida uusi tooteid ilma turuletoomise strateegiat rakendamata, lihtsustades oma tööd.

Registreeru

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad