CRM rakendus

Kõik kontaktid ühes kohas

Looge või importige klientide andmebaas ja integreerige see kohe Erply laomooduliga. Kõik kliendiregistri rakenduses tehtud muudatused uuenevad reaalajas ja neid saab integreerida täiendava kolmanda osapoole tarkvaraga. Andmebaasi loomisel on võimalik, et peate eraldama kontaktid konkreetse klienditeabe või osakonna vajaduste põhjal. Kliendiregistri rakendus võimaldab Teil segmentida kontakte kohandatud siltidega ja kiiresti filtreerida kliente oma kontaktide andmebaasis. Kui Teil on vaja oma kontaktteavet jagada, saate hõlpsaks analüüsimiseks luua kontaktiaruandeid või eksportida kontaktid arvutustabelisse.

Intuitiivne kontaktide haldamine

Muutke oma CRM-i jõupingutused sujuvamaks ja tagage, et Teie kontaktide andmebaas on korrastatud ja hõlpsasti juurdepääsetav. Salvestage kontaktandmed, sotsiaalteave ja lisage iga kontakti kirjesse üksikasjalikud märkmed. Erply kliendiregistri rakendus muudab kontaktide haldamise lihtsamaks kui kunagi varem, andes jaemüüjatele rohkem aega oma äritegevusele keskendumiseks.

Kuna kogu Teie kontaktteave on salvestatud ühte kesksesse pilvepõhisesse asukohta, pääsete oma kontaktide andmebaasile ligi igal ajal mistahes seadmest. Kasutajatele saab määrata kordumatu sisselogimise ja erineva juurdepääsutaseme, et tagada Teie kontaktandmete turvalisus.

Kliendinimekiri otse telefonis

CRM rakendusega saate vaadata kogu oma kliendinimekirja otse oma mobiiltelefonist.

Organiseerige kliente oma soovi järgi

Lisage klientidele kohandatud silte, et oma kliendinimekirja hoida võimalikult täpsena.

Looge spetsiifilisi aruandeid

Kasutage oma kategooriaid ja silte, et luua aruandeid spetsiifiliste klientide kohta.

Proovige rakendust oma iOS süsteemis.

Proovige rakendust oma Android süsteemis.

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad