Kassa rakendus

Mobiilne POS

On palju äritüüpe, kus mobiilse müügikoha olemasolu on töö jaoks hädavajalik. Õnneks saab Erply tarkvara kasutada mitmel platvormil, sealhulgas iOS ja Android!

Erply mobiilne POS-i rakendus on loodud tootlikkuse ja tõhususe suurendamiseks ning, mis kõige tähtsam, klientide hoidmiseks. Hoidke neid teemasid aktuaalsena meie kasutajasõbraliku kohandatava puuteekraani liidesega.

Mobiilsus

Kas Teil on probleeme erisündmuste ja mobiilimüügi haldamisega? Erply abil on uute asukohtade lisamine lihtne! Mõne klõpsuga saate luua uue asukoha ja alustada müüki. Kasutage meie iPadi rakendust oma ettevõtte mobiilseks tõstmiseks!

Kasutajasõbralik liides

Sujuva disainiga rakendus, mis töötab puutetundliku ekraaniga, kiirendab kindlasti Teie müügiprotsesse! Importige tootepildid, et müügiametnikel oleks kassasse minevate toodete leidmine veelgi lihtsam.

Kliendihaldus

Õppige oma kliente tundma! Erply CRM-i moodul võimaldab jälgida müügiajalugu, e-kirjade laekumise võimalust, aga ka klientide grupeerimist. Kasutage oluliste kliendiandmete kogumiseks meie täisfunktsionaalset CRM-i. Saatke klientidele e-posti teel teavitusi erimüügi või eelseisvate sündmuste kohta.

Müük kaalu järgi

Ükskõik, kas müüte delikatessi, kohvi või jäätist, Erply katab Teie vajadused! Integreeritud või eraldiseisvate võimaluste abil saab Erply aidata Teil müüa ja jälgida igasuguseid tooteid. Müüte tooteid meetrites? Meiega saate valutult sisestada komakohtadega koguseid.

Töötajate haldamine

ERPLY tööhalduse funktsioonide hulka kuuluvad tööaja, müügi ja komisjonitasude jälgimine ning kõik vajalikud aruanded. Saate selles kõik-ühes süsteemis reaalajas vaadata, kes mida ja millal tegi.

Kliendikogemuste täiustamine

Iga ettevõte on erinev, looge omaenda kohandatud lojaalsusprogrammid ja jälgige seda otse oma kassast. Tänu uutele makseviisidele nagu kaardita paypal maksed ja sisseehitatud poekrediit, võite olla kindel, et pakute nii palju võimalusi, kui soovite!

Roheline tegevus

Saatke kviitungid, pakkumised ja kupongid otse süsteemist kliendi e-mailile. Lõpetage paberallkirjade kogumine! Erply saab neid Teie eest koguda ja salvestada, muutes need samuti otsitavaks.

Klientide hoidmine

Mõistame, et kiires teeninduskeskkonnas on püsiklientide hoidmine esmatähtis. Müügikampaaniate, kupongide ja kohandatud lojaalsusprogrammide abil võite olla kindlad, et jääte ostjatele silma ja saate premeerida oma püsikliente.

Igapäevaste ülesannete lihtsustamine

ERPLY hoolitseb ettevõtte logistika eest, et saaksite panustada rohkem aega tõeliselt olulisele ülesannetele. Olgu see töötajate ajakava koostamine, tööajalehtede koostamine või isegi inventari tellimine – Erply saab kõigega aidata!

Proovige Erply kassat oma iOS süsteemis.

Proovige Erply kassat oma Android süsteemis.

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad