Ülevaate rakendus – Dashboard App

Parim ja kiireim ülevaade ettevõtte tegevusest

Erply Dashboard on lihtsaim viis reaalajas ettevõtte info jälgimiseks!

Olge kursis äritegevuse üksikasjadega ka liikvel olles. Jälgige detailseid ülevaateid jaeketis müüdavatest populaarsematest toodetest – Erply Dashboard annab kõik võimalused andmepõhiste otsuste tegemiseks.

Saage ülevaade kõikide poodide tegevusest, tuvastage päeva tipptunnid ning võrrelge poode omavahel. Kõiki ettevõtte andmeid saab kuvada päeva, nädala, kuu või aasta kaupa. Samuti on võimalik välja filtreerida andmeid kindla kuupäeva järgi.

Parim osa? Erply Dashboard on täiesti turvaline. Seadista kasutajaõigused nii, et ainult usaldusväärsed haldurid saavad luua, vaadata või eksportida aruandeid.

Jälgige tegevusi igal pool

Erply Dashboard võimaldab jälgida kõike alates poe igapäevasest infost kuni suureskaalalise infoni. Seda kõike ühe rakenduse abil.

Kiired aruanded

Loo graafikuid, analüüsi andmeid erinevates vaadetes ning tee targemaid andmete võrdlusi. Lisa või jäta kõrvale andmeid nagu keskmine ostukorvi toode ja müüginumbrid ning saa täielik ülevaade oma jaemüügi ettevõttest.

Leidke parimad müügiajad

Võrrelge, millal ja kus kõige rohkem müüke tehakse. Kasutage seda infot, et kampaaniate ja rohkemate töötajate abil müüginumbreid veelgi tõsta!

Visuaalsed aruanded Teie mobiilis

Erply Dashboard aitab Teil saada oma andmetest maksimumi. Võrrelge aruandeid ja tehke nendest järeldused, mille põhjal saate veelgi targemaid otsuseid teha, et ettevõte areneks ja oleks edukas. Rakenduse aruanded ja võrdlused arenevad pidevalt, seega ei jää midagi kahe silma vahele.

Erply Dashboard sisaldab:

  • Poodide tulemusaruandeid
  • Teenindajate tulemusaruandeid
  • Töötajate tulemuste võrdlemist
  • Netokäive võrdlus poodide vahel
  • Enim müüdavate toodete aruanne
  • Keskmine ostuväärtuse aruanne
  • Ja veel!

Minge kohandatud andmetega veelgi kaugemale

Kui otsite analüütilisi andmeid, siis kohandatud andmete üleslaadimisega on võimalik graafikutele lisada veel täpsemat informatsiooni.

Andmekogumitele saab näiteks lisada klientide demograafilisi andmeid, mis aitavad välja selgitada ostutrende. Need aitavad Teil välja töötada atraktiivseid ja töötavaid müügikampaaniaid.

 

Erply on uus ja võõras?

Importige oma äriandmed Erply Dashboard rakendusse ja saage koheselt põhjalik ülevaade oma ettevõtte andmetest, olenemata sellest, millist kassatarkvara platvormi varasemalt kasutanud olete.

 

Proovige rakendust oma iOS süsteemis.

Proovige rakendust oma Android süsteemis.

Lugege edulugude kohta lähemalt

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad