Erply tarkvara annab kaotatud aja tagasi

Küsimused, kuhu kaovad aeg ja raha, on aktuaalsed igas ettevõttes. Erply tarkvara kasutamine mitte ainult ei anna neile vastuseid, vaid aitab ka mõlema hulka ettevõtte jaoks suurendada.

ERPLY on veebipõhine majandustarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsalt juurutatav, selgitab Eestis ERPLY tarkvara arendav Kristjan Hiiemaa ning lisab, et tegemist on tarkvaraga, mis areneb pidevalt edasi ning mille versiooniuuendused on klientidele alati tasuta.

E-müügikohtade tasuta liitmine ja haldamine

Erply on töös klientidega tõdenud, et e-kaubandus võib olla ettevõtjate jaoks nii ajaröövel kui ka kasumiallikas.
Täpselt nagu klassikalise jaekaubanduse korral on kasulik müüa oma tooteid erinevates poodides, on see nii ka e-kaubanduses. Platvorme, marketpleisse ja võimalusi on praegu palju ning nutikas ettevõtja kasutab neist mitmeid. Nii sobivad toodete müümiseks ettevõtja enda koduleht ja e-pood, aga ka teised e-poed ja keskkonnad, näiteks osta.ee, etsy.com, amazon.com, ebay.com ja mitmed teised. Lisaks sobivad toodete müügiks ka näiteks Facebook, Instagram või Spotify – oluline on olla oma pakkumistega seal, kus on kliendid. Võib teha ka alati e-tellimiskeskkonna.
Et aga kõigi kanalite toodete ja tellimuste haldamine ei muutuks ebamõistlikult ajamahukaks käsitööks, tulebki appi ERPLY e-tellimuste halduse tarkvara, mille märksõnadeks on e-kaupleja jaoks mugavus, tsentraliseeritus, kanalipõhine toote- ja hinnahaldus. Tänu ERPLY e-äri platvormile saab ettevõtja olla esindatud n-ö erinevatel turuplatsidel, hoida oma tooted nähtaval ning hallata mugavalt kõiki kliente ja tellimusi.

Abiks kaupade vastuvõtmisel ja väljastusel

ERPLY majandustarkvara hoiab edukalt kokku logistikatöötajate ja -juhtide aega. Tänu laoseisu korraldussüsteemile WMS (Warehouse Management System) on tellimuse saabudes kohe näha, mis on laos olemas, mida saaks juba väljastada ja mis on puudu.
Samuti on näha, millised tellimused on ootel, millistel puudub kaubakate ning milliste täitmisega on kõige kiirem. Laokorraldaja ei pea riiulite vahel ekslema, kas on ja kus on, vaid tal on info eelistatud nutiseadme abil kohe olemas. Tarkvara ütleb talle hetkega, mis on laos olemas, mis on tellitud ning millal ja mis transpordiga see peab välja minema.
Sama lihtne ja mugav on nüüd kaupade vastuvõtmine. Tänu ERPLY võimalustele pole nüüd vaja saatelehti sisse trükkida – piisab, kui avada tellimus WMSis, skanneerida tootel ribakood ning võtta tooted lattu. Tarkvara suudab mõelda nii tükkides kui ka karpides, seega pole vaja suuremaid pakendeid kauba vastuvõtuks lahti pakkida. Vastuvõtuprotseduuriga samaaegselt teeb tarkvara ära ka inventuuri ning juhib tähelepanu puudu või üle olevatele kogustele.

Iseteenindusvõimalus igale ärile

ERPLY toob iseteeninduse nüüd kätte igale ettevõttele. Rimi selvekassadega oleme juba harjunud, ent tänu EPRLY tarkvarale võib iseteenindusosakonna luua praktiliselt kõigisse kauplustesse, esindustesse, ladudesse, hoides nii kokku oma meeskonna aga ka klientide aega.
Oluline on veel arvestada, et see sobib eriti hästi valdkondadesse, kus esindatus peab olema pidev, kuid läbimüük tunnis pole väga suur – näiteks tennisekaupade osakond suuremas spordikeskuses. ERPLY tarkvara võimaldab kliendil sooritada ostu, saada tšekk ning registreerida ettevõtte jaoks müügid ja laoseisud, kõik läbi iseteeninduse.

Kõik need funktsioonid ja palju enam on Erply tarkvara standardpaketis olemas.

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM