Erply täiustas ja uuendas oma Shopify liidest

Erplyl on häid uudiseid kõigile e-kaupmeestele – äsja sai valmis meie täiendatud ja uuendatud Shopify Connector 3.0, mis muudab e-poes tegutsemise veelgi sujuvamaks ja tõhusamaks.
Võrreldes varasema versiooniga on see kiirem ja sujuvam, mis tähendab, et teil on rohkem aega hallata oma veebipoodi, pühenduda müügitööle ja klientidega suhtlusele.
Oma Shopify keskkonnas oleva poe saate tuua otse Erplysse. See on ülilihtne.

Mida Erply Shopify Connector 3.0 võimaldab?

Parem toodete sünkroniseerimine. Saate minutiga alla laadida sadu tellimusi, kaasa arvatud tooteandmed ja peatoodete pildid.
Täielikum ülevaade laoseisust. Uus liides sünkroonib laovarusid Shopify veebipoega täpsemalt, tehes teie eest ära suure töö. Ja kuna andmed on täpsemad, tähendab see omakorda, et saate palju paremini oma laovarusid planeerida – seda nii füüsilises poes kui ka veebipoes. Kõik see on võimalik ilma lisaraha või kolmanda osapoole rakendust kasutamata.
Uute ladude lisamine ja lihtsam import. Sõltumata sellest, kui palju teil on ladusid, saate te kõik andmed hõlpsasti Erplysse importida.  
Hinnakujundamine otse Erplys. Nüüd saate määrata Shopify veebioes hindu otse oma Erply kontolt. Tänu sellele tööriistale on teil veel üks lisavõimalus korraldada oma veebipoes kampaaniaid ja allahindlusi.
Kiiremini liikuvad tellimused ja arved. Shopify kaudu tulnud tellimused ja arved jõuavad otse teie Erply kontole. See muudab sujuvamaks tellimuste täitmise, parandab andmete kogumist ja hoiab andmekeskkonna turvalise. Saate tellimused täita Erplys ja kuvada toodetel õiget laoseisu.
Rohkem maksevõimalusi. Teie klientidel on maksmiseks suuremad valikuvõimalused, sest kõiki maksete tüüpe, mida Shopify võimaldab, saate lisada ka oma Erply rakendusele.
Maksuteave. Saate importida maksuinfot Shopifyst Erplysse, mis  lihtsustab oluliselt teie raamatupidamist – võite arvestada maksumäärasid asukoha põhiselt, arvutada täpseid netohindu ja rakendada erinevaid maksumäärasid jaemüügitehingute ja B2B müügi puhul. Oluline on teada, et Erplysse jõuavad Shopifyst ainult makstud tellimused ja arve-saatelehed.
Vastavus GDPRiga. Euroopas veebipoes kaupu müües tuleb järgida GDPRi ehk andmekaitsenõudeid. Uue liidesega saate:

  • piirata teatud kliendiinfo saatmist oma Shopify veebipoest Erply kontole;
  • anda klientidele võimaluse ise kontrollida, milliseid isiklike andmeid saata Shopify veebipoest Erplysse;
  • vältida kliendiandmete täielikku kogumist – kui tellija on andnud oma nime ja meiliaadressi ja kui ta järgmisel korral samast kohast tellib, siis on ta e-posti aadressi järgi tuvastatav;
  • ise kontrollida, millst tooteinfot vahendada Erply ja Shopify veebipoe vahel.

Ühenda oma Shopify veebipood Erplyga!

Kui olete huvitatud oma olemasoleva Shopify e-poe integreerimisest Erplyga või on teil just plaanis luua oma veebipood, siis võtke meiega ühendust.
Kui teil juba on Erply’s Shopify liides, siis veenduge, et kasutate meie uusimat versiooni. Erply Shopify Connectori leiate Shopify äpipoest.
Küsimuste ja lisainfo jaoks oleme me tööpäeviti alati olemas telefonil 628 0020 või e-mailil [email protected].
Kuidas kasutada meie Shopify liidest, saate vaadata lähemalt siit: help.erplystaging.wpengine.com.

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM