Pühendunud klienditoega äritarkvara leidmise vajalikkusest

Selge on see, et äritarkvara on iga jaemüüja jaoks hindamatu väärtusega abimees. Kasutatakse kassasüsteemi ju igapäevaste tehingute teostamiseks, käibe tõstmiseks ja sujuvamaks äripidamiseks üldisemalt. Aga mis siis, kui midagi valesti läheb? Kuidas saate jaemüüjana edukalt äri ajada, kui riistvara ei toimi, seade internetiga ei ühendu või kui teil on raskusi hädavajaliku kassasüsteemiga seotud toimingu sooritamisega?

Jaemüüjad valivad põhjusega TT äritarkvara. TT (tarkvara teenusena) kassasüsteemid pakuvad jaemüüjatele enamat kui vaid tarkvaralahendust äri pidamiseks – need pakuvad igakülgseid tugiteenuseid selleks, et edukat ettevõtet pidada ja laiendada.

Eesmärk on leida õige äritarkvara, millega kaasneb aktiivne ja usaldusväärne klienditugi. Kas meeskond tegeleb lihtsalt teie probleemide puhul veaotsinguga või lähenevad nad asjale pedagoogiliselt, et aidata teil edaspidi kassasüsteemiga paremini toime tulla? Jaemüüjad sooviksid leida äritarkvara, mis nendega suhestuks nii, et äri laienedes saaksid mõlemad osapooled saaksid ühiste eesmärkide suunas tegutseda.

Kvaliteetne klienditugi võimaldab jaemüüjatel oma POS-süsteemi maksimaalselt kasutada. Me teame väga heast POS-klienditoest nii mõndagi ning seepärast panime kirja mõned olulised momendid, mida tasuks silmas pidada.

Toimiv piletisüsteem

Viimaste aastate jooksul on klienditugi väga suurel määral automatiseeritud. Paljud tarkvarafirmad tahavad oma töötajaid rakendada olulisemateks asjadeks. Olgugi, et põhjalik KKK, juturobot või mõni muu tehisintellektil põhinev automaatsüsteem võib abiks olla, ning firma jaoks aega ja raha kokku hoida, ei ole need alati parimaks lahenduseks.

Võtke näiteks jaetarbijad. Enamik ostlejaid eeldab kaupluses käies, et nendega tegeletakse ja nende vajadustega arvestatakse. POS-klienditugi peaks samadel põhimõtetel toimima. Jaemüüjad tahavad leida äritarkvara, mis pakuks personaalset lähenemist.

Klienditugi

POS-klienditoe piletisüsteem on üles seatud nii, et kõik küsimused vaadatakse inimeste poolt läbi, mis tagab märksa tõhusama lahenduse. Kliendi jaoks on kõige muserdavam stsenaarium see, kui tema küsimust korduvalt ühest osakonnast teise suunatakse. Piletisüsteemiga seda ei juhtu, kuna paika on pandud vastutaja. Piletid määratakse kindlatele POS-klienditoe töötajatele, lahendamata jäänud või keerulisemad küsimused saab vastavalt vajadusele kõrgema taseme klienditoe spetsialistidele edastada. Väiksemate vigadega saab kiirelt tegeleda ja suuremad mured saab prioriteetide nimekirja etteotsa saata.

Mõned töötajad võivad olla spetsialiseerunud maksete töötlemisega seotud küsimustele, sellal kui teised võivad olla pädevamad rakendusliideste- ja arendusküsimustes. Pileti edastamine eksperdile suurendab kiire lahenduse leidmise tõenäosust. POS-klienditoe puhul hõlbustab asjade käiku see, et suhtlete teise inimesega. Inimestevaheline suhtlus tagab, et arvesse võetakse kõiki üksikasju, ja nagu varem mainitud sai, aitab tugevdada kontakti teie ja teie POS-klienditoe meeskonna vahel.

Koolitamine ja õpetamine

Pedagoogilise lähenemisega terviklik klienditugi eristab head POS-klienditoe meeskonda suurepärasest.

Nagu juba öeldud sai, peaks POS-tugi olema enamat kui lihtsalt rikkeotsinguteenus. Loomulikult saab mõned mured hõlpsasti lahendada kiire meilivahetusega, nagu näiteks paroolivahetused või konfiguratsiooniseadete küsimused. Aga mis siis, kui vajate mugandatud majandustegevuse aruandeid või abi suure hulga laoühikuandmete importimisel?

Oletame, et lisate oma kaupluse andmebaasi uue toote, ent ei suuda meenutada, mis andmed käivad „Tootekategooria“ alla. Pärast mõningast pusimist pöördute abi saamiseks POS-klienditoe poole. Nad võivad kas:

Selgitada, mis andmed tavaliselt „Tootekategooria“ alla käivad.

Tuua konkreetseid, teie äritüübile vastavaid näiteid selle kohta, millised andmed tavaliselt „Tootekategooria“ alla käivad, ja selgitada, kuidas seda kategooriat saab teie toodete organiseerimiseks kasutada.

Kumba te eelistate? Ilmselt teist. Kvaliteetne POS-tugi peaks alati pedagoogiliselt lähenema.
Ja kuidas koolitustega jääb? Kas teie POS-klienditugi võimaldab teile individuaalset lisakoolitust või osutatakse lihtsalt tarkvarajuhendite suunas? Pädev POS-klienditugi oskab jagada nõu ja näpunäiteid toote- ja kliendiandmebaaside ülesseadmiseks. Mõned jaemüüjad on ehk võimelised seda ise tegema, ent teised vajavad pisut käehoidmist.

POS-tugi peaks kasvama ühes teie ettevõttega. Teie laienedes peaks ka teie POS-klienditugi kasvu edendama. Kas siis soovitustega kassasüsteemi protsesside restruktureerimiseks või abistades teie ärile kohandatud lahendusi sisseseadmisega, igal juhul on POS-klienditugi on teile väärtuslikuks ressursiks.

Pühendumus

Pahatihti pakuvad TT firmad enamikku oma tugiteenustest kliendisuhte alguses, eesmärgiga lihtsalt toode või teenus maha müüa. Jaemüüjad on suhtlevad küll mitmete erinevate tugitöötajatega, ent kas see kontakt püsib samasugusena ka hiljem?

Lihtne viis POS-klienditoe kvaliteedi kontrollimiseks on arvustusi lugeda. Ärge võtke seda puhta kullana, aga leides hulgaliselt positiivseid arvustusi on tõenäoline, et selle tugimeeskonna peale saate kindel olla. Veel parem variant on küsida soovitusi teie enda firma sarnastelt ettevõtetelt. Mis oleks veel parem viis firma klienditoe kohta uurimiseks, kui vestlus mõne nende kasutajaga?

Olgugi, et klienditugi ei pea teie ettevõttele igal ajahetkel koheselt kättesaadav olema, on isiklik aeg äärmiselt oluline. Uurige oma POS-klienditoelt, kas nad korraldavad oma klientidega kontrollkohtumisi? Kas teil on võimalik planeerida iga-aastaseid, kaks korda aastas toimuvaid või igakuiseid kontrollkohtumisi oma POS-tugimeeskonnaga? Selline suhtlus aitab teil probleeme ennetada ja vähendab nende tekkimise võimalust tulevikus. Boonuspunktid, kui teie ettevõttele määratakse kindel spetsialist või kliendihaldur.

Pidage meeles, et pühendunud POS-tugimeeskonda ei ehitata üleöö – jaemüüjad, kes tahavad enda vajadustele kohandatud tugiteenuseid, peavad leidma meeskonna, kes seda pakkuda suudaks.

Kokkuvõtteks

Paljud jaemüüjad on harjunud klienditoega, mis on kättesaamatu või tegutseb sisseostetud teenusena. Suhtlemine ükskõikse tugiteenuste pakkujaga või poolikute vestluste pidamine oma äritarkvara teemadel on vastuvõetamatu – teie ettevõte vajab edukaks toimimiseks järjepidevat ja usaldusväärset POS-kliendituge.

Väga hea POS-tugimeeskond mõistab teie ettevõtte töövoogu ja seda, kuidas nemad sellesse sobituvad, aitamaks teil oma ärilised eesmärgid saavutada. Tehke kindlasti põhjalik eeltöö ja küsige tugiteenuseid puudutavaid küsimusi aegsasti. See säästab teile tulevikus aega, raha ja peavalu.

Erply klienditugi on kättesaadav 5 päeva nädalas, 9.00-17.00 – helistage meile +372 628 0020

Saatke e-mail aadressile [email protected] tavapärastel tööaegadel. Või tutvuge meie klienditoe materjalidega.

Registreeru

Similar posts that might interest you

Lugege, kuidas jaemüüjad Erplyt kasutavad

Halda tootekataloogi, täida tellimusi ja kontrolli müüki Erplyga

Erply PIM